Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után nem sikerült...

Körülmetélés után nem sikerült kiverni?

Figyelt kérdés

4 hónapja volt a műtét. Teljes körülmeteles - azaz semmi sem fedi a makkot.

Tegnap szedte ki az orvos azt a jóár varratot, ami még bent maradt.

Ma próbálkoztam először maszturbalni de nem sikerult. Vizes kézzel csianltam, a bőrt huzigáltam. Azt olvasom hogy a makkot is belekell vonni a szerepbe, de nem mertem, mert ugye ahhoz már kéne valami "síkosító anyag" es felek hogy nehogy isten rossz hatással lesz a sebbre, meg amugy sincs mert 17 eves vagyok. Viszont tusfürdővel lehetne helyettesíteni a síkosítót? Ha igen, mindegy milyennel? Valami praktika, tanács? :D

Koszonom!!



2016. aug. 6. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Tusfürdővel ne helyettesítsd, általában ezekben van parfüm és olyan anyag, ami elég kellemetlen lehet, ha "hígítás nélkül" sokáig érintkeznek a bőrrel.

Érdemes beszerezni rendes síkosítót, dm, rossmann de akár tescoban is lehet kapni. (Utóbbinál sok helyen van önkiszolgáló kassza, így a pénztárostól sem kell tartanod. ;))

2016. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Jó a tusfürdő semmi bajod nem lesz tőle, vagy a folyékony szappan is. De az a legegyszerűbb ha bemész a gyógyszertárba és kérsz egy bödön vazelint . Csak a húgycsőbe ne menjen bele arra vigyázz,mert akkor csípni fog :D
2016. aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Tus fürdőt ne használj,mert nagyon ki fog száradni,aztán berepedezik.Priviben megírom,mert ez nem a reklám helye itt .
2016. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamo77db ***** válasza:
100%
Van egy olyan kenőcs, hogy Ung. stearini. Én kézápolásra használom, nekem bevált. Próbáld meg ezt síkosítóként használni. Patikában kapható, recept nélkül.
2016. aug. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp sikosítóval de azért hé talán még hagyni kéne békén, mert csúnyán fog begyógyulni! sztem pihentesd még pár hetet, meglátod, megéri, annál szebb lesz a végeredmény.
2016. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!