Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet túlzásba vittem a...

Lehet túlzásba vittem a maszturbálás?

Figyelt kérdés

18 éves fiúként az elmúlt fél évben naponta 1-3x maszturbáltam. Nem szeretném részletezni, de nincs valami sok idő ezért így éltem ki a szexuális vágyaimat...


Most találtam rá az interneten egy cikkre, hogy a maszturbálást túlzásba lehet vinni és, hogy milyen tünetekkel jár. Pár rám is igaz. A makkom elkezdett kiszáradni és bevájódások keletkeztek. Kimerült vagyok és szorongok, de még mindig nagyon erős erekcióim és szexuális vágyam van.


Mi az egészséges maszturbálás gyakoriság?

Mivel lenne érdemes kezelni a makkomat?

Bőrgyógyásznak érdemes megmutatni?

Nem szoktunk erről beszélni az iskolában, de részegen néha feljön lányok közelében és sokak napi szinten csinálják még lányok is az ismerőseim közül, ezért eddig nem tünt fel, hogy túl sokat csinálom.



2017. máj. 15. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Kicsit fogdd vissza magad, ez igy tenyleg nem egeszseges, gondolom te sem szeretnel penisztorest.
2017. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
heti 10, az még oké :D
2017. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 starboy1 ***** válasza:
keress nőt magadnak öcsém,én többet maszturbáltam egy időben mint te mégsincs baja a farkamnak,amúgy meg orvos
2017. máj. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 40 éve napi 5-6 alkalommal kiverem, soha semmi bajom nem volt ebből.

Neked sem ez okozza a problémáidat.

2017. máj. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"makkom elkezdett kiszáradni"


semmi összefüggés nincs a recskával...

2017. máj. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!