Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magömlés? Infók "lent"

Magömlés? Infók "lent"

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én bár csak 12 éves vagyok de már kijött a spermám. (Pont a mai napon) És arra lennék kíváncsi, hogy mikor lesz várható a magömlés. Tudom súlytól függ meg stb. Ha úgy nézzük szinte hetente 2 olyan alkalom van amikor kiverem. Szerintetek mikor lesz az első? És meddig fog tartani az az időszak amikor esténként feláll és kijön a cucc. A folyamattal a tényezőkkel tisztában vagyok. Csak annyi a kérdésem, hogy mikor ázok át majd este :D Válaszokat előre is köszönöm!

2017. ápr. 19. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem egyértelmű a megfogalmazásod. Nos, "kivered" alatt azt érted, hogy száraz orgazmusod volt csak eddig? Tehát nem jött a "cucc", miután maszturbáltál, de a mai nap volt az első, amikor életedben először kijött a spermád?
2017. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Arra gondolsz, hogy mikor lesz éjszakai magömlésed? Ezt előre nem lehet megmondani. Éjszakai magömlést nem mindenki tapasztal meg. Ha rendszeresen maszturbálsz, kisebb az esélye.
2017. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D és igen azt értem ez alatt xd
2017. ápr. 19. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se világos, ahogy az előző két hozzászólónak se volt az, hogy pontosan mire lennél kíváncsi. Az éjszakai magömlés "magától" jön, nincs menetrendje, mint a vonatoknak, nem lehet megjósolni, mikor lesz az első ilyen nálad. A súlyodtól pedig egyáltalán nem függ, inkább attól, hogy hol tartasz a fejlődésben, a férfiasodásban.
2017. ápr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor lesz első magömlésed éjszaka mikor nekem. Az az akkor, ha egy jó nővel szexelsz álmodba, de ehhez az kell, hogy legalább 1 hétig nem szabad önkielégítést végezni, a többi meg majd megy magától.
2017. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mi menkinek van éjszakai magömlése,ami nem baj,sőt annyi előnye van hogy ciki tud lenni ha felébredsz reggel és csupa trutyi a boxerod és sutyomba kell eltűntetni a nyomokat,kimosni a boxert,ne hogy meglássák otthon a koszos gatyàt,az ciki lenne.


sokaknak csak sex és maszturbáláskor van.

2017. ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!