Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korombeliek ti mennyire...

Korombeliek ti mennyire borotváljátok a fanszőrzetet?

Figyelt kérdés
Én 17 vagyok és álltalában úgy csinálom, hogy nyárra levágom a szört de télen hagyom, hogy megnőjön. Ti hogy csináljátok miníg levágjátok a szört ha már hosszaboddik vagy csak ollóval megigazitjátok? Vagy ilyen idősen ki borotválja és ki nem? A herét is leszoktátok borotválni vagy ott csak ollóval?

2017. máj. 17. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Én 15 vagyok. Alig van szőröm, de azt is leborotválom. Az egész testemet, mert undorítónak találom a szőrt emberen. Legalábbis magamon. Aputól is ezt láttam. Előszőr pénisszel kezdte, végül lábon és máshol sem tűrte meg. Egész évben borotválunk, gyantáztatunk. A herét is természetesen.
2017. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én csak a popólukam gyantázom, nem szereti a pasim, ha szőrös:) de a here meg a fan is full természetes

18/f

2017. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nyáron rendszeresen borotválom, viszont télen hagyom és csak akkor vágom le, ha már olyan hosszú,hogy zavar.
2017. máj. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
biztos lepontoztok de nekem natur szőrös mindenhol 21 f
2017. máj. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nem pontoztalak le utolsó. Miért tenném ? Jogod van eldönteni, hogy érzed jól magad. Én nem szeretem magamon a szőrt, de természetesen fogadom, ha valaki saját magán igen. Nem én vagyok az atyaúristen, hogy csak az én szokásom legyen jó.
2017. máj. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyáron is télen is rendszeresen borotválom.
2017. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én évszaktól függetlenűl borotválom. Nekem mindig jó állapotban van.

19/f

2017. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

A csupasz nagyon gáz,férfiatlan.Ha túl sok ès dús a szőrzet elég azt fazonra igazítani,rövidre vágni.Értelmetlen is leborotválni mert 1-2 napon belül kezd kinőni a szőrzet és nem is egészséges,a szőr benőhet


A teljesen.lecsupaszított férfi test,kéz meg láb borotválása meg undorító.

2017. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
nekem télen-nyáron fazonra van igazítva :)
2017. máj. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15 vagyok es rendszeresen borotvalom, evszaktol fuggetlenul.
2017. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!