Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid a fitymafékem. Mennyire...

Rövid a fitymafékem. Mennyire nagy a baj?

Figyelt kérdés
Régen nem tudtam lehúzni a makkról a bőrt amikor merev volt a péniszem. Most már lemegy,de a makk alatt rögtön megáll. Ezzel nincs is baj,de onnan elég nehézkesen megy vissza. Lehet hogy mindenkinek így működik,de én ilyet még nem tapasztaltam,ugyanis eddig nem is ment le odaáig.. :D Amikor a makk alatt van a fityma mereven,nem fáj és nem zavar,de félek,hogy amikor elélvezek így bármi baj történik(elszakad vagy nem tudom..) Szerintetek lehet ilyen vagy nincs félnivalóm? Tudom,hogy szinte mindenki a műtétet javasolja meg hogy menjek orvoshoz,de nem szeretnék MÉG. Kérem az ilyen válaszokat hanyagoljátok. 16/F

2017. máj. 24. 16:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ. Lehet neked van igazad. Én a fitymafék rövidségére abból következtettem,hogy amikor hátrahúzom és egy kicsit feszítem,látom a féken,hogy a normál rózsaszínes szín helyett kicsit elfehéredik és szerintem feszül.
2017. máj. 24. 22:28
 12/19 anonim ***** válasza:
25%

Óóóó, barátom, az majdnem mindenkinek így működik!

Most már tuti biztos, hogy nincs rövid fitymaféked, megnyugodhatsz!


Most már csak arra vagyok kiváncsi, hogy ki a fäsz (hogy a témához illeszkedően fejezzem ki magam) pontozott le?!

2017. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Kedves kérdező! Így voltam eddig, mint te, de ma az sztk-ban járva elkapott egy sebész doki, tök más ügyből kifolyólag, hogy megkérdezze, hogy vagyok. Megbeszéltük a másik dolgot, sajnos műtét lesz a vége, de előhozakodam a kérdésemmel végül ebben a témában is. Megnézte a szerszámot, s rögtön iratott egy beutalót az egynapos sebészetre "frenulum breve" indokkal, tb alapon. Szegény nővérke ilyet még nem hallott, ketten magyaráztuk neki, hogy mit jelent ez latinul. :-) Beutaló megvan, jövő héten megyek egy öt perces műtétre, két hét múlva meg már úszhatok a Balatonban. Azt sajnálom csak, hogy nem mertem elmondani előbb, sok kínlódástól megszabadulhattam volna...
2017. máj. 26. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#12 Köszönöm szépen a nyugtatást :D

#13 Semmi nem érdekel jobban mint az,hogy miért jársz te hajnali 3 körül az sztkban..

2017. máj. 26. 13:45
 15/19 anonim ***** válasza:
Az urologiára nem kell beutaló, bátran menj el. A legkorrektebb választ ott kapod!
2017. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

13-as vagyok. Nem éjjel háromkor mentem a rendelőbe, próbáltam segíteni a válaszommal, bár igaz, hogy kicsit hosszú volt, remélem, nem olvastad végig, ahogy a kötelezőket sem - sokaknak árt a sok betű.


Lehet, hogy 16 évesen még nem a szexel, hanem a tanulással kéne elsősorban foglalkoznod, de nem az én reszortom ezt eldönteni szerencsére.


Azóta vannak fejlemények nálam, ha érdekel - nem nagyon hiszem -, akkor kérdezd meg.


Egyébként az OLVASÁST nagyon javasolnám, sokat fog segíteni a későbbiekben a szövegértésben és a helyesírásban is.

"odaáig", pl. - mondjuk, de nem létező szó egyébként...


Sok sikert!

2017. jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy ezt az off kommentet nem hagytad ki. Ilyenekre van szüksége a világnak. :)
2017. jún. 3. 20:46
 18/19 anonim ***** válasza:

#16, ha már a helyesírást emlegetted, a saját válaszodat is kijavíthattad volna: szex+vel=szexszel.

A humorérzékedet, sajnos nem tudod fejleszteni, az vagy van, vagy nincs.

2017. jún. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Mindenkinek igaza volt, a 13-as és 16-os vagyok.

Megcsinálták a műtétet, igaz, hogy nem öt perig tartott, de már aznap tudtam használni a szerszámot. Két hét után kivették a ki nem esett varratokat. Azóta boldogan élek. Még ne menj orvoshoz - ezt kérted, hogy ezt írjuk - bár én 20, azaz húsz elvesztegetett évet tudok így a hátam mögött...

2017. szept. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!