Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Székesfehérvár urológus tb...

Antaszabi kérdése:

Székesfehérvár urológus tb vagy magánba ki az aki jó?

Figyelt kérdés
Normális hozzáállás a vizsgálat során. Tényleg érdekli az ember problémája. Érti a dolgát.

2017. máj. 25. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Kérdés az, miben? Mi a problémád?
2017. máj. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BobooZo válasza:

Let me google for you!


Kidobja a lehetőségeket:


Dr. Hermann János értékelés 1 csillag

Erről az emberről én se hallottam jót.


Alatta Mentaház Magánorvosi Központ 5 csillag.

Boom találat.


Egyébként ha rám hallgatsz valami ilyen központba mész, mert ott kiszolgálnak rendesen, van portás/titkárnő kedvesen bánik veled, az orvos is és ha panaszt teszel ellene, akkor jó eséllyel foglalkoznak vele, mivel az egész hely hírnevére kihat és a többi orvos se szereti, ha rossz hírt visznek tovább.


Esetleg a vizit végén ne adj Isten még a véleményedet is megkérdezik a portán vagy online. Az meg aztán a kánaán. Non plus ultra. Kilépsz és meg kell nézned, hogy Magyarországon vagy-e még.


Jobbulást!

2017. máj. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MIstvan75 válasza:

A Dr. Hermann János rendelésén voltam tb-ben és magánban is.

Attól, hogy kifizetsz neki XX ezer forintot nem lesz kedvesebb vagy figyelmesebb, már pedig egy ilyen dologban ez kifejezetten szükséges.


Mogorva, flegma ember és máshol is írták ezt róla, konkrétan az ismertorvos hun. Szóval inkább máshoz menj.


A fentit ajánlom én is. Menj valami olyan központba, ahol több orvos közül választhatsz, de ellenőrizd le mit mondanak róluk.

2017. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TheodoreCalvin válasza:
Menj a Kovácshoz a Hermann János egy hentes.
2017. nov. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kragabo88++ válasza:

Nekem mind a kettővel volt tapasztalatom.


Azt mondom ha a kettő közül akkor inkább a Kovács, mert a Hermann János tényleg durva. Verbálisan, fizikálisan.

El lehet felejteni, tök felesleges hozzá menni, ha jót akarsz.


A Kovács emberileg rendes volt, de egyszer ezt mondta, következő alkalommal meg az ellenkezőjét és sikerült úgy gyógyszert felírnia, hogy nem adott mellé gyomor védőt, szóval a sürgősségin kötöttem ki mert konkrétan vért **stam. Ott szentségeltek, hogy hihetetlen, hogy egy orvos ennyire figyelmetlen.

Szóval nála mondjuk a szándék legalább megvolt.


Tapasztalatom az, bár ez is változhat, hogy egy motivált még fiatal orvost kifogva jobban jársz.

Most legutóbb így volt. Ő még figyelmes volt, látszott rajta, hogy segíteni akar, nem sürgetett, tanácsot adott.

Lehet nincs akkora tapasztalata, de az enyém pl konzultált másik dokival szóval a tapasztalat onnan megvolt, emberileg meg úgy kezelt, hogy a probléma ellenére boldogan jöttem ki.


Jobbulást mindenkinek akinek szüksége van rá!

2022. aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!