Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális, ha egy férfi a...

Normális, ha egy férfi a heréit "be tudja húzni"?

Figyelt kérdés

Barátom 22 éves, és a heréit vissza tudja bujtatni a hasüregébe. Elég ijesztően néz ki. Ez normális?

Jól esne, ha olyanok írnának, akiknek van vmi elképzelésük, esetleg ők is így vannak/ hozzáértők.


Tudom, sok az elvárás...de tényleg aggaszt.

Előre is köszi a válaszokat!


2010. máj. 17. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Én még a farkamat is be tudom húzni, ha megijesztenek:D
2010. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó játék!Majd addig játszik vele míg egyszer fent is marad!
2010. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem vannak a nők között is hasonlók van a ki a melleit húzza be és ezért az úgy is marad szinte nem is látszik.
2010. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nyugi nem hinném hogy lesz valami baja :) egyes bennszülött törzsekben a hímvesszőt nyomják vissza és becsomagolják vmi nemtom milyen fa levelébe a bőrt...volt a tvben...a herével kapcsolatban nem sokat tudok de ez volt a tvben szal ennyit tudtam segíteni :) ha nagyon aggaszt sztem beszélj az orvosoddal, hogy lesz e baja belőle lehet kínos de ő biztos okosabbat tud mondani mint mi :)
2010. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy hívják, hogy vándorhere. Ha sokat csinálja, akkor meddőséget és elrákosodást okoz... Ha gyakran előfordul (nemcsak szándékosan), akkor sebészileg szokták rögzíteni a scrotum aljára...
2010. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ilyen. vissza tudom húzni a hasüregbe, és onnan pedig az eredeti helyére húzni. Nem jó ha sokat csinálja, mert el fog rákosodni, ezt hallottam, ezért én nem is szoktam csinálni, csak néha véletlenül oda kerül. Mondd neki, ha akartok gyereket, ne csinálja...
2010. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

Semmi baja nem lesz tőle.

Akkor lehet baja, ha magától felmegy, és órákon át ottmarad.

2010. máj. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok-sok választ! :))
2010. máj. 18. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!