Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet csinálni a megduzzad...

Mit lehet csinálni a megduzzadt mellbimbóval? Miért van?

Figyelt kérdés
19 leszek a nyáron és eléggé kellemetlen, hogy a mellbimbóm még mindig meg van duzzadva. Szokásosan a pubertás alatt kezdődött, duci gyerek voltam, de mára már sikerült egy csomót leadnom. Így maradok már véglgesen? Nagyon gáz ez szerintem, póló alatt is látszik...

2017. jún. 2. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy fiú vagy.


Gynecomastia a neve a megnagyobbodott férfimelleknek. Rövid távon leszorítót lehet viselni a ruha alatt, ami lenyomja, a végleges megoldást pedig plasztikai sebészeti beavatkozás, helyi zsírleszívás jelenti.

2017. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát ez elég rosszul hangzik :/

Amúgy igen, de a kategória se véletlen ;)

2017. jún. 2. 14:02
 3/6 anonim ***** válasza:

"Amúgy igen, de a kategória se véletlen ;)"


Teljesen igazad van. Bocs, nem vettem észre. 👍


Be akartam linkelni a szerintem legmegbízhatóbb magyar plasztikai sebész oldalát, aki ezzel is foglalkozik, és külön erről a témáról is ír, de sajnos nem működik most a weboldala.


Ha megjavul a webszervere, akkor

- itt ír a gynecomastiáról: [link]

- itt pedig az árai vannak: [link]


Addig is látszik a Google cache-ben:

- Gynecomastia: [link] [link] +&cd=1&hl=hu&ct=clnk&gl=hu

- Árak: [link] [link] +&cd=1&hl=hu&ct=clnk&gl=hu


(310e Ft, ha nem kérsz hozzá altatást, ebben az esetben rögtön mehetsz haza utána. Altatással 420e Ft, meg a lábadozás, egynapi kórházi fekvés.)

2017. jún. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hiába adsz le sokat,innét nem tudsz.Nem kell ezt szégyellni egyátalán .Akinek a gyúrás miatt vannak nagy mellizmaik,mind így néznek ki.Sok vézna fiú örülne ennek .
2017. jún. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyúrós nagy mellizomnak a megduzzadt gynecomastiás férfimellhez a világon semmi köze sincsen.
2017. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úr isten, ennyi pénzt ezért biztos nem adok, akkor olcsóbb egy pszichológus :D

Csak tényleg nem tudom mások mit gondolnak, hogy undorító e pl strandon...

2017. jún. 3. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!