Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma reggelre egy kicsit megduzz...

Ma reggelre egy kicsit megduzzadt a bal herém. Ez nem gond?

Figyelt kérdés
Amikor levettem a pizsamámat akkor vettem észre hogy egy kicsit nagyobb. Nem fájt csak érzékeny volt ahogy hozzáértem. Korábban még nem volt ilyen és este se vettem észre semmit amikor fürödtem. Mi lehet ez? Nem szeretnék orvoshoz menni vele.

2017. febr. 19. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet gyulladás például, de itt a pontos okát ennyiből senki nem fogja tudni megmondani neked. Szeretnéd vagy nem, nem valószínű, hogy megúszod az orvost. Sőt, minél hamarabb el kellene menned urológiára megnézetni! A férfiasságod nem játék!
2017. febr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamo77db ***** válasza:
Jó lenne szakorvosnak megmutatni. Felelősséggel nem tudok mást mondani neked.
2017. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mára szinte teljesen elmúlt már csak egy kicsit érzékeny.
2017. febr. 20. 20:57
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Vigyázz rá, nehogy valamilyen sérülés, ütődés érje. Még a focit is ki lehet hagyni szerintem egy kis időre. Ha pedig nem javul mondjuk 1-2 héten belül, mégis el kellene menni orvoshoz.
2017. febr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!