Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Honnan lehetne megállapítani,...

Honnan lehetne megállapítani, hogy xyy (szuper férfi) szindrómám van e?

Figyelt kérdés

19 éves tanuló vagyok, kb 185-187cm magas mint édesapám, szálkás és erős testalkatom van. Ma biológián a génekkel kapcsolatba volt szó, és szóba került ez a szindróma vagy nem tudom minek mondjam.

Olvasgattam ez után elég sokat és amiket leírtak róla rám is igaz ugymond,de abban reménykedem, hogy apától örököltem ezeket.

Amik le voltak írva, hogy magas "adonis" fele testalkat, széles kéz és labfej, beszedrendellenesseg, nemi problémák(meddőség)

Ebből ami igaz rám az a magasság mert kb ugyan olyan magas vagyok mint ő, a testalkatom is elég szálkás, izmos de remelem, hogy ez attól van mert kb 8 évig vizilabdaztam és most már kb 2 eve, hogy rendszeresen edzek. A kéz és lábfejem is nagy és széles mint apanak de szerintem a magassagomhoz lehet passzol. Beszédrendellenességem nincsen szerencsere. Nemi úton eddig nem volt semmi problémám se a nőkkel, úgyhogy nem tudom, hogy ezeket apámtól örököltem vagy ez a fajta kromoszoma valtozasom van e mert szeretnek majd a későbbiekben gyerekeket és családot magamnak. Válaszokat előre is köszönöm!


2017. jún. 6. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
ha piros a tenyered, akkor gáz van
2017. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt... hasznosabb nem is lehetne..
2017. jún. 6. 10:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak kivizsgálással lehetne megállapítani, de a leírásod alapján te édesapád nagy termetét örökölted, akinek szintén van gyereke, így nem hiszem, hogy aggódnod kellene.
2017. jún. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Csak genetikai vizsgálattal, amelyben megnézik és számolják a kromoszómáidat. Nem hinném különben, hogy ilyen gondod lenne.
2017. jún. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem koszonom!

Most megnyugodtam akkor

2017. jún. 6. 11:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Tehát annyi, hogy magas vagy és sportos

Ennyi erővel akkor nekem is lehet ilyen bajom :D

Szerintem a meddőség és a beszédrendellenesség nélkül nincs rá nagy esélyed

17/F

2017. jún. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kromoszóma vizsgálat tárgyszerűen kimutatja. Egyébként, ha nem vagy fokozottan agresszív, nem vagy túlságosan szőrös és nem vagy mások által is elismerten enyhén fogyatékos, akkor igen csekély az esély.
2017. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Apád nem meddő

A vizilabda nem jár edzéssel?

Ha nem szedsz semmi marhaságot, mi bajod volna.


Magánügy, de nem hallottam ilYen betegségről. (60 f)

A

2018. júl. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!