Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy leszbikus nem tudja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus nem tudja megállapítani egy férfiről, hogy az jóképű e, vagy nem?

Figyelt kérdés

Azt értem, hogy nem érdekli, de vajon egyformának látja az összeset. Pl. Johnny Depp átlagos külsejű neki vagy még az sem? Vagy ha valaki azt mondja neki, hogy Justin Bieber jóképű, azt is képes elhinni, csak mert nem ért hozzá?

Ha véletlen olvassa ezt a kérdést egy leszbikus hölgy, kiváncsi lennék a véleményére (biszex nőkére értelemszerűen nem).



2014. aug. 26. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan én nem vagyok leszbikus de mivel én is látom melyik lány szép és a pasik is látják melyik srác jóképű minden bizonnyal ők is látják.
2014. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Miért vagy ebben olyan biztos?

2014. aug. 26. 23:07
 3/6 anonim ***** válasza:

na en pasi vagyok,meleg. en meg tudom allapitani egy lanyrol/norol h szep-e,sot azt is ha gyonyoru. es egyaltalan nem sorolom egy kategoriaba oket..ugyanugy velemenyt alkotok roluk,mint a heterok. es szerintem a leszbiknel sincs sokkal maskepp,bar lehet h szemelyfuggo..


27/F

2014. aug. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk vakok, nekünk is van szépérzékünk,megtudjuk mondani,hogy ki jóképű,és ki nem. Egy hetero is megtudja mondani a vele egyneműről,hogy jól néz-e ki vagy sem.nem is értem,hogy merült fel benned a kérdés.
2014. aug. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek a 4-essel. Mégis miért ne tudná megállapítani?? NEM kell vonzódnod valakihez, hogy meg tudd állapítani róla, ha esetleg helyes/szép.
2014. aug. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát nem tudom

én leszbikus vagyok, és nekem ez elég nehezen megy :D

mármint mondják a barátnőim hogy úristen milyen jó pasi, meg helyes meg nem tudom, én meg csak nézek rá, és hát igen biztos :D

de azért azt meg tudom állapítani ki az aki (nagyon) nem néz ki jól :D


20/L/L

2014. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!