Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha nőt orálisan kielégítek...

Ha nőt orálisan kielégítek mennyi az esélye hogy elkapom az AIDS-et?

Figyelt kérdés
Ha kinyalom mennyi az esélye hogy elkapom a vírust?

2017. jún. 11. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó esélyed van rá. Miért nem egy egészséges nőt nyalsz ki inkább?
2017. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nincs senkinek a homlokára ráírva hogy egészséges-e vagy sem.
2017. jún. 11. 14:24
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Minden elismerésem a tiéd. Mások inkább átmennek az utca túloldalára, ha tudnák, hogy egy AIDS-es jön szembe velük. Az emberek nagy része nem merne kezet fogni egy AIDS-essel. Te meg kinyalnád. Az emberi jóság ma új értelmet nyert nekem általad.
2017. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugyan annyi, mint ha megdugnád.
2017. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem arról beszélek hogy van egy Aids-et nő akit kinyalnék,hanem arra lennék kíváncsi hogy ha akármilyen nővel megismerkedem és orális szex lesz köztünk akkor mennyi az esélye a hiv vírusra.
2017. jún. 11. 14:32
 6/11 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik sokan tényleg nem tudnak kérdést értelmezni, de lehet eleve inkább úgy kellett volna feltenni, hogy elkaphatod-e a fertőzést ilyen úton.


A válasz igen, ugyanis a vírus jelen van a hüvelyváladékban is.

Szóval pontos százalékot nem tudok neked mondani, de ha a nő HIV-vel fertőzött, akkor jó esélyed van elkapni a vírust így is.

2017. jún. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem sok fogalmad van a nemi betegségekről, azt hiszem. Az AIDS-re kevés az esélyed, mert Magyarországon elvétve vannak ilyen emberek. De van még egy tucat más betegség, amit szintén nem szeretnél elkapni.
2017. jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez azért egy fokkal komolyabb higiéniai kérdés, mint óvszerrel megkefélni egy nőt, és lehet én vagyok túl öreg, de azt is azután szokás, amikor már ismerjük annyira a másikat, hogy ortó tahóság lenne az ilyet eltitkolni...
2017. jún. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Az infektológiáról fogalma sincs egyikőtöknek sem. Mindigis a férfi fertőzi jobban a nőt. Ez az egyik. Orális szexszel elkapni a HIV-et úgy kb 0,00002 az átvitel esélye. Tehát előbb fog elütni egy autó, mint ez megtörténjen. Nem tudom, de akik itt osztják az észt a HIV-ről, előtte miért nem tekintik meg Dr. Szlávik főorvos Úr videóit, amiből egyértelműen kiderül, hogy a HIV átadása az esetek 99,9%-ban óvszer nélküli vaginális vagy orális szex által történik, vagy intravénás droghasználattal.
2017. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
bocs elírtam vaginális vagy análi szex által és intrevénás droggal, de NEM ORÁLIS SZEXSZEL!
2017. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!