Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen a rövid fék...

A péniszemen a rövid fék mellet az egyik oldalt a bőröm összenőtt egy kicsit a makkom alatt. + ugyanazon az oldalon a makkomra rá van ragadva egy kis papír. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 14. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj el urológushoz.Ha rövid a féked,azt műteni kell,de majd a doki eldönti.Valószínű,hogy letapadásod vagy szűkületed is van.

Azt a papíros részt nem értem.Vagy csak trollkodsz?

2017. jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem trollkodok hanem a makkom egy kicsi részén kb 3x3 mm -ren rá van ragadva valami ami látszik csak nem tudom hogy mit csináljak vele hogy szedjem le vagy valami és nem hiszem hogy rövid a fékem csak a bőr mellete összenőt egy kicsi részen és ettől még le tudom húzni teljesen a bőrömet nem fáj csak ott látszik hogy össze van nőve.
2017. jún. 15. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:
ha papír, akkor fürdésnél már le kellett volna áznia
2017. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de más nem lehet vagy papír vagy wc papír
2017. jún. 15. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!