Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy megvastagodott "ér" van a...

Egy megvastagodott "ér" van a péniszem közepén, ami ha feláll nagyon látszik. Valami probléma jele ez esetleg?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 14/f vagyok. Már régebb óta észrevettem hogy van egy jobban meglátszó "ér" vagy nemtudom pontosan mi a péniszem közepén. Ha feláll a péniszem nagyon látszik hogy ki van vastagodva. Valami probléma lehet? Válaszokat előre is köszönöm.

2017. jún. 20. 02:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van.
2017. jún. 20. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne parázz nekem több is van
2017. jún. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyémen még lankadt állapotban is feltűnően látszik pár ilyen, sőt, van amelyik elágazik közülük. Jól eléldegélek vele így is, semmi gondom ezzel. Persze nem mindegy, mennyire vastagodott meg, és alapból olyan, avagy tényleg valami probléma következtében.
2017. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs probléma nyugi, semmi bajod, ez természetes😉
2017. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!