Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem alján van egy...

A péniszem alján van egy hosszukás barna folt, ez mi lehet? és hogy lehetne eltüntetni?

Figyelt kérdés

Olyan mintha vmi égési sérülés lenne, de nem emlékszek rá hogy történt volna kiskoromban ien.

Egy hosszukás folt,egészen a fitymátol indul mint egy vékony csik, és a pénisz töve felé kiszélesedik.

nem viszket, nem ég, nem csíp, semmi, csak ott van már nagyon régóta és nem tudom miért.


2008. okt. 16. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem ez normális,mert a 9 hónapos kisfiamnak is van rajta.
2008. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
szerintem is normális, mert már láttam ilyet a volt páromon!szerintem egyedi bőrszíneződés,nincs jelentősége!ha változik bármi rajta, a mérete,a színe, akkor érdemes azonnal dokihoz fordulni!
2008. okt. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem változik, ugyanolyan. Köszönöm a válaszokat! megnyugodtam hogy nincs baj. :)
2008. okt. 17. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenem nekem is van, már évtizedek óta :-)

Egyedi példányok vagyunk :D És ugye ami ritka, egyedi darab az mindig értékesebb ;)

2008. okt. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Csatlakoznék hozzátok!!! Ugyanígy vagyok én is!!! Vékony barnás színű csík a fitymámtól egészen a péniszem tövéig!!! Eddig én is aggódtam,de most megnyugodtam!!!


:-)

2008. dec. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!