Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet piros a húgycső...

Mitől lehet piros a húgycső nyílásom körül a bőr?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és már pár éve tapasztalom ezt a problémát de még akkor ignoráltam gondolván majd elmúlik de ahogy múltak a hónapok kezdtem észre venni hogy apránként egyre nagyobb a piros rész.


Kép nélkűl úgy tudnám lerajzolni hogy a hnyílás körüli bőr olyan mint a "meggyzselé" (tudom hülye hasonlat) szóval nem csak szimplán bőr csak piros a teteje hanem a környéke olyan mint a "meggyzselé"(bocsánat tényleg nem tudom máshogy ábrázolni).


Pisilés nem csíp.Fájni a péniszem eggyáltalán nem fáj csak maszturbálás után szokott picit érzékeny lenni de nem vészes.

Maszturbálni 1- 1,5 naponta szoktam. Nem erőltetem meg túlságosan azt lehet az a baj ?


Esetleg valaki ebben tudna segíteni akinek volt hasonló vagy jártas a dologban? Vagy el kell mindenképpen mennem nemibeteg gondozóba?


A válaszokat előre köszönöm remélem tudtok ebben segíteni!


2017. jún. 20. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

A húgycső nyílásánál ,még vékonyabb a bőr,mint más helyeken.

A vérbőségtől még pirosabbnak is látszik .Nagyon sok itt a hajszál ér.A prosztata váladékban is lehet olyan anyag,ami irritálja .

2017. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Orvoshoz kellene elmenni, tudom kényes téma. Viszont meg tudnál bizonyosodni, hogy nincs baj. Képed van?

2017. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Urológusnak megmutatod, kapásból megmondja, mi a baj. De tuti nem nemi betegség.
2017. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az 1 el értek egyet,még az hozzá teszem,hogy a vizeletben is lehet olyan anyag ,ami ezt kiváltja .Vizlés után még jön kevés,ami több ideig hatást gyakorolhat rá .A vese nagyon sok olyan anyagot,mérget válasz ki,amitől ilyen lehet.
2017. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

# 1,# 4 :És ez ellen mit lehetne tenni ?


# 2 : A háziorvoshoz vagy kapásból az Urológus-hoz menjek ?

Itt egy kép róla (aki nem akarja látni az persze ne kattintson a linkre) : [link]

2017. jún. 21. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!