Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy volt veletek? Pedofilok...

Hogy volt veletek? Pedofilok kíméljenek légyszíves.

Figyelt kérdés
Azzal kezdem,mihelyst egy pedofil zaklat,tiltom,és jelentem! 12 évesen szőrösödök,fanszőrzetem is nő. De a hónaljamon nem. Veletek hogy volt? A másik,meg hogy nem mutálok,és nem volt magömlésem. Férfiak,ti is előbb szőrösödtetek,aztán jött a mutáció,növekvés,magömlés? 12/F. Pedofilok kíméljenek!!

2017. jún. 21. 18:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem már 11 évesen elkezdett nőni a fanszőrzetem, de a hónaljszőröm csak 14 évesen. Éjszakai magömlésem nem volt, mivel már az elejétől fogva maszturbáltam.
2017. aug. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
És jól esett?
2017. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szia, 136 éves (6-ost ne nézd) vagyok, a korod ne írd ki mert ha 16 év alatti vagy letilt, én nekem 12 évesen kezdett el szőrösödni ugyan így mindenem hónaj szőröm kevés van nekem is és ha rendszeresen maszturbálsz akkor nem 100% hogy lesz magömlésed, mert velem az volt hogy 5.es korom óta maszturmálok és egyszerűen csak lett és mindig egyre fehérebb és több lett, mert a magönlést az okozza hogy túl sok sperma/ondó termelődik és ezért muszáj valahogy eltávoznia de ha maszturbálsz akkor ugye nem lesz mert eltávolítódik, mutálni szerintem még én se mutáltam
2020. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ja amúgy most veszem észre hogy már 2017-es a kérdés, na mind1 de persze nekem a régi profilom letiltotta ez a szar mert kiírtam egy kérdéshez a korom
2020. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!