Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hamar beizzad a hónaljam,...

Hamar beizzad a hónaljam, valami megoldás erre?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Előbb voltam egy 15-20percet sétálni a melegben, és olyan szinten beizzadt a hónaljam, hogy mintha már vizes lett volna a pólóm. Ez nagyon idegesítő számomra, hogy ilyen hamar beizzad. Erre tud valaki valami megoldást ajánlani? Válaszokat előre is köszönöm.

2017. jún. 23. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, milyen nemű? Használsz valami dezodort egyáltalán?
2017. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

Ez esetben az izzadás nem más,mint test normális hőleadása .

Így védekezik a szervezeted.Hajnalban,vagy késő este sétálj,akkor nincs ilyen meleg .Ez a megoldás rá .

2017. jún. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg kamasz vagy, ezért van. Ha a serdülésednek vége, akkor valamennyit enyhül, de a melegben mindig izzadni fogsz.:D
2017. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
14 éves fiú vagyok.
2017. jún. 23. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Ebben a hőségben szinte mindenkivel előfordul ugyanez.
2017. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyél hónaljadra gyógyszertárba Antisudoricát és mosakodás után kend be vele a hónaljad.
2017. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyógyszertàrban lehet kapni vény nélkül egy Solution Antisudorica nevű szert.Nekem ez bevált,300 ft kb.


Fürdés után kell használni,jól megtörölközöl és ebből a léből egy kisebb mennyiséget a hónajadra rákensz,reggel meg amit eddig hasznàltál spray/deot használod(frissen borotvált hónajra nem szabad,nagyon csípne).


Én először 2-3 naponta használtam,majd havi egyszer,most meg évi 2 alkalommal.Nálam semmi nem használt,nem kellett melegnek lennie,de a hónajamnál folyton foltos,vízes volt a polóm(de legalább szaga nem volt).Első használat után már bevált

2017. jún. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Milesz veled később? :d a csajok elfognak futni mellőled. Nem hallottál meg az Old spice rol? Talán nem a gagyi 400 Ft OS dezodor kéne venni hanem minőségit..
2017. aug. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!