Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mik lehetnek ezek a kis...

Mik lehetnek ezek a kis pöttyök a makkomon?

Figyelt kérdés
Pár napja önkielégítés után észrevettem 3 kis pattanásszerű pöttyöt a makkomon. Nem viszket vagy fáj, csak ott vannak, már azt hittem elmúlnak, de ma reggel észrevettem még kettőt, kisebbet, alig láthatót. Mi lehet ez? Elkezdtem kenni Canestennel, de nem hiszem hogy gomba lenne. Van állandó szexuális partnerem, persze ettől összeszedhettem valamit. Valakinek hasonlóval tapasztalata?

2017. jún. 25. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Már pedig ez egy gombás fertőzés. Orvos mindkettőtöknek.
2017. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Nem biztos, hogy gomba. Lehet condyloma vagy valami más nemi betegség is. Irány a bőr- és nemibeteggondozó.
2017. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megyünk is az orvoshoz, remélem semmi komoly :)
2017. jún. 26. 16:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál teljes kivisgálásra, semmit nem találtak. Azóta megint előjött, nem fáj nem viszket, csak ott van. Volt valakinek hasonlóval dolga?
2017. aug. 25. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!