Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért lehet hogy piros pöttyök...

Miért lehet hogy piros pöttyök jelentek meg a makkomon?

Figyelt kérdés

21f vagyok, barátnőmmel miután utoljára szexeltünk rá két napra piros pöttyök jelentek meg a makkomon, pár nap múlva piros foltok lettek belőlük, valamint a fitymám össze szűkült és kicsit meg is repedt.

Nem szexeltem senki mással barátnőm előttem meg szűz volt, lassan két éve együtt vagyunk és biztos hogy nem csalt meg.

Ő felfázott de ez csak szex után derült ki 1 nappal, valamint a száján múló herpesz volt és orálisan is csinálta nekem. Ezek közül lehet valamelyik kiváltó ok? Vagy más lehet?


2015. nov. 6. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami olyan anyagot termel a hűvelye ,ami nálad ezt váltja ki .
2015. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez most van először 2 év alatt, akkor eddig miért nem volt semmi?
2015. nov. 6. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Gomba is lehet,canesten krémet használj 2 hétig reggel,este.És semmi sex addig,barátnőd is használjon canesten krémet+hüvelykúpot ez idő alatt.


Most olvasom herpesze volt!

Akkor menj el urologushoz mert attól lehet.

2015. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gomba témához annyit,nem kell megcsalni hogy gombád legyen.A női hüvely egészséges mennyiségű gombát termel,ami van hogy túlszaporodik akár felfázástól,de más törölközöjétől is el lehet kapni,nyilvános mozsdóban is hiába mossa meg a!kezét hisz kilincset több ezren is megfogják(gomba a makkon is van).
2015. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az egész el is múlt pár nap alatt szerencsére nem volt egy hét sem.. Kék kenőccsel kentem be 3 este és kész
2015. nov. 11. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!