Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Enyhe vér és valamint kicsit...

Enyhe vér és valamint kicsit nagyobb mennyiségű fehérje a vízeletben mennyire problémás?

Figyelt kérdés
Reggeli első vizeletet vittem,lehet azért volt nagyobb mennyiségű mert sokáig tartogattam mire sorra kerültem ? Ha valami bajom lenne akkor gondolom más probléma is lenne pl fájdalom.
2017. jún. 28. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Fertőzésre utal. Nem normális.
2017. jún. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy rovatinex kúrát megcsinálnék, bajod nem lesz tőle, viszont fertőzésre is jó, de akár vesehomokod is lehet, ami karcolja a húgycsövet. Nekem teljesen rendbe rakta, pedig nagy mennyiségű vörösvértestet mutatott ki a vizeletvizsgálat (de látszani még nem látszott).
2017. jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem a vér enyhe fehérje magas kicsit.Jó tudom hogy nem normális,úgy értve normális hogy ha valami bajom lenne akkor más bajom is lenne erős fájdalom,gondolom ha vesebajom lenne vízelet is kevés lenne,de vízeletem van rendesen.
2017. jún. 28. 10:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

Fehérjének egyáltalán nem szabad a vizeletben lennie, csakúgy, mint vérnek vagy cukornak! Vizsgáltasd ki, nehogy komolyabb baj legyen.

2017. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fehérje kis mennyiségbe én úgy tudom van
2017. jún. 28. 11:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez felfázás vagy valami vesebaj lehet. Mindenkép elmennék háziorvoshoz vagy urológushoz.
2017. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor felfázás ha vese baj lenne akkor fájna is nem,vagy lennének ödémák nem ?
2017. jún. 28. 21:28
 8/8 anonim ***** válasza:

HA veseprobléma(ami nyugodtan lehet ezekből az adatokból megítélve, de azt más adatok is alátámaszthatják vagy megcáfolhatják), ahhoz egyáltalán nem kapcsolódik szükségszerűen az ödéma, vagy a fájdalom, vagy a vizeletelakadás!!

Kell egy vérkép és lássa orvos!!!

2017. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!