Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért vagyok büdös?

Miért vagyok büdös?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem arról van szó,hogy ápolatlan vagyok. Napi kétszer fürdők reggel és este. Fogat is szinten mosok és hajat is 2 naponta. Dezodort is használok főleg így a hőség miatt is. ki kertem ez esetben a legjobb barátom véleményét is és őszintén meg mondta,hogy ő is szokta rajtam érezni. Szóval ebből adódóan nem csak én érzem és képzelem be magamnak. Tökre cikinek érzem az egész dolgot főleg ha társaságba vagyok és ha a szemembe nem is de gondolom,hogy páran megjegyzik a hátam mögött. Mit tudnék tenni,hogy el múljon ez és teljesen normális jó illatom legyen? Normális válaszokat várok.

2017. jún. 28. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Iszol e alkoholt rendszeresen? Ennek olyan kipárolgása van a bőr pórusain keresztül, amit nem lehet fürdéssel, dezodorral elnyomni.
2017. jún. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Szorongó típus vagy, vagy csak most tini korban szorongasz, vagy egy adott élet periódusban, majd elmúlik/ majd kinövöd. Köztudott, hogy a szorongás, félelem, stressz felborítja a hormonháztartást, anyagcserét stb. Megváltozik a testszag is. Ezáltal van a kellemetlen szag. 15 éves koromban én óránként mostam az arcom szappanos vízzel, mert zsíros volt a bőröm amit szégyelltem, ettől persze még zsírosabb lett. 40 évesen zsíros fej szindrómám lett a munkahelyi stressztől, ( Ez annyit tesz, hogy hiába mostam meg a hajam már aznap tiszta zsír lett és büdös savanyú szaga volt a hajamnak) amíg be nem illeszkedtem. Kb 2-3 hónapig aztán nem stresszeltem és magától elmúlt. A napi fürdés alatt mit értesz, áztatod magad a kádban, vagy csak zuhanyozol? A napi kétszeri hajmosás teljesen felesleges, hacsak nem jársz uszodába reggel és este. Mennyi folyadékot iszol naponta, sportolsz-e, hogy kiegyensúlyozott légy?
2017. jún. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A melegtől lehet rá kapni a patikában speciális izzadásgátlót amit az hzo ír fel,mondjuk leírhattad volna hogy milyen illatod van mármint hogy tudjuk mert ez pl csak az izzadásra jó..
2017. jún. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
A törölköződet rendszeresen mosd, és próbálj természetes alapanyagú tusfürdőjet használni. (Ilyet találsz pl a Lushban.)
2017. jún. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dohányzol? Milyen időkötönként mosod a ruháidat amiket felveszel? Kövér vagy,sokat izzadsz?Nem lehet,hogy a dezodorodat érzik büdösnek?
2017. jún. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Olyan ételeket eszel, amiben pl. sok a foghagyma.
2017. jún. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Első: Nagyon ritkán fogyasztom alkoholt akkor is csak mértékkel iszom. Második: Zuhanyzom egyszer reggel egyszer este. Tusfurdot is használok nyilván. Hajat mosni nem napi kétszer hanem két naponta szoktam. Harmadik: Hat így h milyen illatom van azt így nem tudom elmondani de nem kellemes. Ötödik: Egyáltalán nem dohányzom. A ruhaimat úgy szoktam,hogy amikor "elfogy" a tiszta ruhám akkor mosok. Hatodik: Nagyon ritka ha olyat eszek.
2017. jún. 29. 12:14
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem mondtad, hogy milyen jellegű a szag. Van egy olyan betegség, ami például olyan szagot generál, mintha folyamatosan finganál. Van nyitott gyomor, de akkor meg szájszagod lenne.

Ha csak izzadás okozza a szagot, akkor kísérletezned kell dezodorokkal. Sanexet javaslom.

2017. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: az az. Pont az amit mondasz. Mi a betegség neve? Ez a fingos szagú.
2017. jún. 29. 16:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Megtaláltam a cikket, amit a témában olvastam, de amit ebben leírnak, az nagyon durva, én a környezetemben nem tapasztaltam ennyire erősen szagos eseteket.

Egy-két embernél éreztem, hogy gyakran van fingszaga, többek között egy padtársamnál és egy kollégámnál, szóval belegondolva lehet, hogy létezik ennek valami enyhébb formája.

Mennyi idős vagy egyébként?


Itt a cikk, ha elolvastad, írj privátban.


[link]

2017. júl. 1. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!