Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért lesz szmegmás a makkom...

Miért lesz szmegmás a makkom reggelre, ha nem kenem be esténként?

Figyelt kérdés
Vékonyan beszoktam kenni körömvirágkenőccsel esténként hogy ne száradjon ki, ilyenkor napközben sincs baj, de ha elfogy a kenőcs akkor reggelre kevés sárga darabok vannak a makkomon, és napközben is előjönnek. Nem értem hogy ha bekenem este akkor masnap napkozben sincs szmegma, de ha nem kenem este akkor nem csak reggel hanem napkozben is van. A tisztalkodasommal minden rendben, naponta tobbszor mosom es torlom meg, reggel, este, es ha itthon vagyok akkor pisiles utan is. 18/F
2017. jún. 29. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha már tisztálkodás után néhány óra alatt megjelenik, akkor az valamilyen fertőzés pl. gomba tünete is lehet. Megnyugtatásképpen megmutathatnád bőrgyógyásznak!
2017. jún. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem lóbalzsammal kéne kenned az sokkal jobb!!
2017. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Mert a szmegma tisztálkodás után is folyamatosan termelődik .Nem függvénye annak mivel kenegeted .

A szmegmát termelő mirigyek,hol jobban,hol kevésbé termelnek

Pár év ,és elfog ez is múlni .

2017. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

- A fityma és a makk természeténél fogva nedvesedik, nem kell(ett volna) rásegíteni mindenféle kencékkel.

- A szmegma teljesen természetes, ha sok van belőle az utalhat valami hibás egyensúlyra odalenn (Például: antibiotikumot ettél vagy túl durván tisztítod antibakteriális szappannal, akkor pl. el tud szaporodni a gomba; valami kiszárítja a területet és túlzott zsírozással reagál (ilyet tud a hajas fejbőr is :) ) stb. stb. stb.)


Hagyd békén, most bő vízzel, ne ess túlzásba a tisztogatással, hagyd hogy rendbejöjjön magától. Ha nem teszi, menj el urológushoz vagy inkább bőr- és nemibeteg orvoshoz, és kérj tőle tanácsot.

2017. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arany tesó!A péniszt én mosni szoktam!Baba tusfurdovel,nem kenegetni értelmetlen és hatástalan krémmel kenegetni!Legalább egyszer naponta mosd meg alaposan!Majd meglatod,hogy semmi sem lesz rajta!
2023. márc. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha száraz bőr miatt kenegeted,akkor meg használj bőr barát Bepanthen kenőcsöt!Attól nem lesz semmi fajta lerakódás a peniszed makkjan!
2023. márc. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!