Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon izgulok, fitymaszukulet...

Pukifroccs kérdése:

Nagyon izgulok, fitymaszukuletem van (bocsi az e'kezet ve'gett), na szoval es nem szeretnek azonnal urologushoz menni, tudom kellene, de szeretnem otthon megoldani, melegvizben tornaztatni a fitymat hogyan tudnam? Hallottam rola, segitene valaki?

Figyelt kérdés
fitymaszukulet , nagy a baj

2017. júl. 5. 02:05
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Nem ez az okos dolog, hogy először tornáztatni akarod a fitymád, és csak utána felmérni a szűkületed súlyosságát. Ebből sok rossz is kisülhet, főleg ha téged csak a gyors és otthoni módszer hoz lázba, az okos és valódi megoldás nem.
2017. júl. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Merev állapotban csak félig tudom lehúzni a bőrt , de amikor nem merev , minden simán megy , nem fáj se semmi , de látszik rajta , ha valahogy sikerülni kicsit kitágitani a bőrt , minden ok lenne
2017. júl. 5. 03:13
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

A sorrend amit felvázoltál akkor is rossz!

Előbb konzultálj ebben kompetens emberrel, aki tudja, mit és hogyan csinálj helyesen, minthogy csakúgy nagy vehemenciával nekifogj!


Lehet nem tűnik neked vészesnek, de már volt itt olyan kérdező is, aki a sürgősségin kötött ki! Persze, ha te is ezt akarod, úgy nem beszéllek le! :)

2017. júl. 5. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézesd meg, de a javallat nem szentírás (sőt, sok orvos csak azt ismeri hogy szűkületre körülmetélés). Kérdezz rá, hogy lehet-e másképp. Főleg részleges szűkület esetén, mint a tied, elő fog kerülni hogy szteroidos krémmel lehet segíteni rajta.
2017. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon felelőtlen vagy, mert ha hátra húzva marad, akkor azonnali orvosi beavatkozás kell, mert elszoríthatja a makkod vér ellátását. A legjobb az lenne, ha körül metéltetnéd magadat, igaz, hogy nem a legjobb megoldás, de tornásztatással nem fogod tudni "kitágítani". Rugalmasabb lesz csak a bőr, de nem tágasabb. Inkább ne húzd hátra és úgy pisilj és szeretkezz! A partnered biztos megértené, ha szeret.
2017. júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!