Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Arcon használt borotvával...

Arcon használt borotvával lehet máshol szőrt leszedni?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és le akarom borotválni a hasamon és a mellkasomon(ez nem sok de van) lévő szőrt. Nyári táborba megyek és álandóan a szőröm miatt cikiznek, ezért akarom leszedni.
2017. júl. 9. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de akkor más testrészen ne használd!
2017. júl. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy mód van rá, ne apukád borotváját használd, és ha már használod, ne tedd vissza neki a polcra.
2017. júl. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, lehet. Már valóban szőrösödik a hasad és a mellkasod 12 évesen?
2017. júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

12 évesen szőrös? Nem csak pihe?

Ha csak pihe azt inkább hagyd. Ha leborotválod hidd el, hogy még rosszabb lesz. Szúr, és ha visszanő még sűrűbb és sötétebb is lehet

Ha egyszer az arcodra használod, akkor csak ott tedd. Vegyél másik borotvát ha ennyire fontos, vagy testszőrnyírót /trimmert, de ebben a korban szerintem halál fölösleges. Ha cikiznek gondolj arra, hogy már most férfiasabb vagy, mint ők. Ennyi. Írj ha kérdésed van

16/f

2017. júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is szőrösödtem már 12 évesen, igaz akkor még csak olyan pihés volt, de sötét és zavart ezért leborotváltam.
2017. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is büszke lehetsz, hogy férfiasodsz ! Nem kell azt leborotválni ! Emlékszem, nekem 14 évesen kezdett el serkenni a bajuszom. Húúú, de büszke voltam rá ! Azóta is bajuszt viselek. :-) A táborban meg legalább lesz téma, beszélgetési alap, ha megnézik a többiek a szörösödö mellkasodat. Egy tábor ilyenre is jó. Különben soha nem beszélgetnének a gyerekek egymással öszintén.
2017. aug. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még nem szedtem le.
2017. aug. 2. 15:40
 8/8 anonim ***** válasza:
A test- az arc- és szeméremszörzet borotválásra legyen külön-külön borotvád.
2017. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!