Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcra használt borotvával...

Arcra használt borotvával leborotválhatom a mellkasom és a hasam?

Figyelt kérdés
12 vagyok és zavar a mellszőröm, mert mindenki bámulja, és piszkál miatta. Ezért el akarom tüntetni.

2017. márc. 18. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom.

S fiatal vagy még ehhez hidd el

2017. márc. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én leborotváltam.
2017. márc. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mellkast,hasat,lábát nem borotválunk. Megerősödik a szörszáll és nézheted magad. Lehet kapni szörtelenítő krémet 800-1000ft-ért. Pl DM, Rossmann
2017. máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább hajnyíróval vagy szőrnyíróval. De én úgy vagyok vele, hogy nem kell mások cikizése miatt megszabadulni tőle.
2018. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy külön borotvát, amit csak erre használsz, de inkább hajnyíró, esetleg kozmetikus. De 12 vagy, olyan nagy szőröd talán nincs:-), Esetleg gyantázás, kozmetikus. A veszély fennáll, hogy begyulladnak a szőrtüszőid, kéne egy vérvétel, ha a We, CRP magas, akkor meg kell várni, hogy lemenjen, mert még rosszabbul járhatsz... Amúgy mondd, hogy azért van mert magas leszel, és kigyúrt, és olyan mellszőröd és bajuszod lesz, mint Magnumnak, és ebből a mellszőr már most beteljesült:-).
2018. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!