Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Történt egy balesetem, amiben...

Történt egy balesetem, amiben a jobb herémet el kellett távolítani. Miben befolyásolja ez az életemet?

Figyelt kérdés

Orvos azt mondta, hogy gyermekem még lehet, se egyebet nem mondott.

Pl hormonok stb... menyiben fogok megváltozni...?



2017. júl. 10. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, mert a másik here el tudja látni ugyanazt a feladatot. Ugyanez van a vesével meg kb. bármilyen páros szervvel.
2017. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A világon semmiben, a másik tökéletesen ellátja a funkcióját.

A belső elválasztású mirigyek vezérlés a testben egy feedback mechanizmuson történik, a vérben lévő hormonmennyiség alapján, tehát nem fog leesni a tesztoszteron-szinted.


Ha nagyon zavar az érzés, hogy csak egy pogácsa van a tarisznyában, akkor van ilyen beültethető szilikon protézis, ami persze nem csinál semmit, csak van. Bár szerintem nagyjából felesleges.


Jó egészséget!

2017. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Amúgy milyen baleseted történt, ami miatt el kellett távolítani, hány évesen?
2017. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer régebben énis elestem biciklivel még 12 körül amikor nagyon beütöttem énis a golyókat a bicikli ülésbe ahogy leestem. Nagyon fájt majdnem elájultam fel se tudtam állni. Végül csak pár perc után tudtam hazatolni a biciklit, itthon nem is mertem szólni csak lefeküdtem és fogtam de estére durván belilult és nagyon megijedtem. Akkor mondtam csak el mi történ délután. Másnap reggelre szerencsére már nem volt annyira lila és a duzzanat is lejjebb ment aztán pár napra teljesen elmult. Szóval nekem szerencsém volt mert megmaradt mindkettő.
2017. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én három éve élek egy herével. ÁIdével fel se tünik majd :)
2017. júl. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!