Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ginekomasztia kezdeti jelei...

Ginekomasztia kezdeti jelei lehetnek, vagy csak bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés
Alacsony tesztoszteron miatt clostilbegyt kezelés alatt állok. A mellbimbóm gyakran hegyes, mintha fáznék, főleg a bal. Tartok a mell növekedésétől, ezért elkezdtem vizsgálni a mellem. A bimbó felett és a hónalj felőli oldalon kitapintható némi szövet a bőr alatt, ami keményebb, mint a környező zsír. Ezek a ginekomasztia kezdeti jelei lehetnek, vagy normális, hogy a mellbimbó körül kitapintható némi keményebb szövet a zsírban?

2017. júl. 18. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Csont, izom is lehet ennyi alapjan... de ennyire ne parazz ra, mert akkor tuti megkapod "ajandekba" a vegen.
2017. júl. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érzékenyebbek is a melleim, úgyhogy megyek vissza a dokihoz. Fura, de már két hónapja szedem, és csak most jelentkeztek ösztrogén jellegű mellékhatások. A fizikai teljesítőképességem is romlott, vizesebb is vagyok. Gyanús, hogy nagyon elszállt az ösztrogén, vagy megzuhant a tesztoszteron.
2017. júl. 19. 09:07
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy biztos, hogy nem csont vagy izom. A zsírszövetben van egyértelműen, azzal együtt mozgatható akkor is, ha megfeszítem a mellem.
2017. júl. 19. 09:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2023. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!