Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ciki az összenőtt...

Szerintetek ciki az összenőtt szemöldök (pasinál)? (főleg lányok válaszát várom hisz nekik kell tetszeni

Figyelt kérdés
nekem simán összenőnek sztem 2hét alatt ezért szedem, amitől egy picit hülyén érzem magam de sztem ez egy kicsit ápoltabb külsőt ad...remélem tényleg így van!:)
2010. máj. 22. 23:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem beugrott így egy srác,és most ahogy így mondod,nem is értem miért nem szedeti ki,elég hülyén néz ki.Szóval jól csinálod Drágaság:)
2010. máj. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

öö szerintem ciki... pedig én megrögzött természetesség-mániás vagyok, de ezt még én is meg tudom érteni, ha valaki férfi létére ezt szedeti :D Szerintem TÉNYLEG nagyon ciki, vagyis ha látok az utcán egy ilyet, akkor tuti megbámulom, meg olyan... :S Abnormális, vagy nem is tudom. Jól teszed, hogy szedeted szerintem :)

19/L vagyok

2010. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Nekem se tetszik. :S

Az nem baj ha ezt csinálod, jól is teszed Mert sztem nagyon idétlenül néz ki egy fiún így :S:S:S Olyan hülye feje lesz tőle xD Még akkor is ha mondjuk helyes az illető x D

Úgyhogy szedjed csak ;)

2010. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó, ha szeded. És tényleg sokkal ápoltabb külsőt ad. Szóval ügyi vagy, hogy törődsz ilyennel!

22L

2010. máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan szedd ki a felesleget, tényleg nem túl szívderítő látvány egy olyan bozont, mint pl. Habsburg Györgyé :=).

Nem szégyen ápoltnak lenni!

2010. máj. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak pár szőrszál van, akkor szerintem elfér, de a bozontosat tényleg jobb "ketté választani".
2010. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
És azzal cicózzak, hogy maga a szemöldököm egésze ne legyen túl dzsungeles és egy kicsit ritkítsam vagy kissé formázzam, vagy csak annyi a lényeg, hogy ne 1 szemöldököm legyen hanem 2. xD...
2010. máj. 23. 17:50
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Jobb ha 2 van belőle. csak ennyi
2010. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Szedesd ki nyugodtan :D

A 2 szemöldök a legszebb (Y):DXD

Legalább Te igényes vagy pasi létedre :P Mert láttam olyat akinek nagyon összevolt már nőve, pedig a pasi nem nézett ki rosszúl, dehát... :S Engem zavarna az összenőtt szemöldök :S

Úgyhogy csak ritkísd ;):DDD

2010. máj. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szedesd ki! Ismertem olyan csávót, aki modell lehetett volna, ha nem egy szemöldöke lett volna kettő helyett. Először összenőtt szemöldök nélkül láttam a fiút, később ismerőskereső oldalakon csupa összenőtt szemöldökös képet tett fel magáról. Úgy már ultragáz volt.

F,33

2010. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!