Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen orvoshoz forduljak?

Milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Sosem voltam beteges, orvoshoz is csak több évente járok de szerencsére semmi komoly dolog miatt eddig nem kellett felkeresnem szakorvost. Most viszont aggódom az egészségem miatt. 28 éves vagyok, boldog párkapcsolatban élek, de valami nincs rendben a testemben. A gondok ott kezdődnek, hogy merevedési problémával küzdök. Akarom és kívánom is a szexet a barátnőmmel, éppen ezért mindketten értetlenül állunk a dolog előtt. De ez még nem minden, a heréim elég érzékenyek lettek az utóbbi időben, van úgy hogy enyhe fájdalmat érzek, ha hozzáérek. Először nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget, gondoltam talán valami gyulladás és elmúlik. Nagyon félek hogy esetleg rákos vagyok. Hova forduljak segítségért, milyen orvost keressek fel?? Hogyan zajlik egy ilyen kivizsgálás?? Minden érdekel ezzel kapcsolatban! Köszönöm az értelmes válaszokat.
2017. júl. 30. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz és ő továbbküld majd ahova kell
2017. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Urológus, beutaló nélkül, ha konkrétan a herédet akarod megnézetni.
2017. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Urologus. Hogy mit csinal? Megnezi utana a kezevel elkezdi tapogatni a golyoidat. Lehet kinosnak erzed majd de gondolj arra , hogy a noknek rosszabb amikor a nogyogyasz felnyul..
2017. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Háziorvost ki lehet hagyni a körből?? Ha lehetne egyből szakorvost keresnék fel.
2017. júl. 30. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!