Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 175cm,49kg és 18éves vagyok....

175cm,49kg és 18éves vagyok. forduljak orvoshoz? mit fog javasolni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 28. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2016. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
fiú.
2016. okt. 28. 19:57
 3/14 anonim ***** válasza:
Azt hogy egyél.
2016. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nyilván próbálok többet de sajnos annak hányás a vége
2016. okt. 28. 20:06
 5/14 anonim ***** válasza:
Szorongó típus vagy?
2016. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
mondhatni igen
2016. okt. 28. 20:15
 7/14 anonim ***** válasza:
Sporttal mi újság?
2016. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
El kell járnod konditerembe.Plusz tömegnövelő étrendet folytatni.Ha látod magadon,hogy "formásodsz",nagyob lesz az önbizalmad is.Nem kell ide orvos!Kapd össze magad!
2016. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy beteg nyugi.Ez genetika és alkat is lehet.Ismerek olyan felnőttet aki sokat eszik,182 cm magas kb és 60 kg,az apja is ugyanilyen vékony,csontváz,viszont bőven van benne erő.

De olyat is ismerek aki alíg eszik és mégis kövér.


Sok fiatal férfi van aki 25-30 éves kora körül kezdett csak férfiasodni,picit hízni,erősebb testalkatúvá válni

2016. okt. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A tanácsom furcsán fog hangzani, de teljesen komoly.

Én is ilyen kórosan vékony voltam egészen 5~6 éves koromtól 14~15 éves koromig. Mint ma az anorexiások,és mindenki nagyon féltett is. Ha etettek hánytam, csak levest tudtam enni legtöbbször. Ja igen, és pár hetente beteg voltam, mindig az orvoshoz hordtak.


Végül nagymamám "módszere" vállt be, bár nem hétköznapi módszer az biztos. Nagyszüleim állatokat tartottak, sertést és szarvasmarhát is, nem is keveset. A legyengült, vékony álélatoknak pepszin tablettát adtak 2-3 hónapon keresztül, ami hatalmasra növeli az étvágyat, és akár 2-3 hónap alatt megerősíti normális testalkatúra, méretűre az érintettet. És nekem onnantól kezdve hihetetlen jó étvágyam lett, innentől szinte soha nem lettem beteg, és még sportolni is el tudtzam kezdeni.

A nagyszüleim egyszerű emberek voltak, ugyan azt a pepszin tablettát adták, amit az állatoknak adtak, de csak fél-harmad adagot. Ezek recept nélkül kaphatóak, beszerezhetőek a neten, és az állatklinikákon, állatorvosoknál.

Ma már humán (emberi) felhasználásra is gyártják, ez is kapható, azonban azt nem tudom hogy a humán változata receptköteles -e.

Azóta teljesen normális, sőt kicsit még izmos testalkattal rendelkezem, nem híztam meg vagy el tőle.

Pedig ma már 40 vagyok. Csak 2-3 hónapig szedtem, utána már nem kellett, helyreállt, beállt az emésztőrendszerem.

Az írásom teljesen komoly, nem szándékozom sem gúnyt űzni, sem tréfálkozni.

Nekem eléggé súlyosan kóros soványságom volt, és ha nekem ez segített, talán másnál is beválhat.

Guglizz rá, és sok sikert. Beütöd a gugliba hogy pepszin tabletta, és utána olvasol. Remélem segíthettem.

Valami ilyesmi:

[link]


Persze biztosan van magyar kiovitelben is, esetleg más gyártótól.

2016. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!