Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14-15 éves fiúnak alacsony...

14-15 éves fiúnak alacsony tesztoszteronszint?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Alacsony tesztonszeronszintre gyanakszom: hasi elhízás, férfi mell növekedés, nem viselkedek amnyira fiúsan, kevés szőrzet, a korombeli fiúkhoz képest alacsony vagyok(163 cm). Mit lehetne tenni, hogy magasabb legyen a tesztoszteronszintem?

2017. aug. 2. 14:59
 1/7 anonim válasza:

szüleid milyen magasak ?

mutálsz már ? ha igen már befejeződött ?

2017. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. válaszoló jókat kérdezett
2017. aug. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szüleim 170, illetve 180 cm magasak. Nem, még nem mutáltam sajnos
2017. aug. 2. 16:21
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
A leírtakból még nem következik, hogy alacsony a tesztoszteron szinted, csak az, hogy esetleg később érsz, mint a társaid. De ha mégis erre gyanakszol, első lépésben beszélj a háziorvosoddal, ő tud neked beutalót adni, ha tényleg indokolt lenne!
2017. aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én 15 évesen full csupasz voltam 155cm gyerekes hanggal. majd 16 éves koromra fél év alatt lett mellszőröm, szakállam és 1 év alatt nőttem 12cm-t. most 17 vagyok, én vagyok a legszőrösebb az osztályban és 178cm magas vagyok.
2017. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 János Gilján ***** válasza:
82%

Helló! Először is a tesztoszteron szintedet meg tudod méretni és pillanatok alatt kiderül, hogy valóban alacsony-e. Mérnek itt is: [link]


Másodszor is a tesztoszteron szint növelhető az alábbi módszerekkel természetes úton: [link]

2017. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Hm. Spermád van már?
2017. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!