Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez milyen tesztoszteron...

Ez milyen tesztoszteron szint? Normál, magas vagy alacsony?

Figyelt kérdés

Van néhány tulajdonságom amelyek miatt nem tudom eldönteni,hogy milyen tesztoszteron szintem van.

Ami alacsonyra utal:elég kisfíus/lányos arcom van,18 évesen 14-15nek nézek ki sokak szerint,bár egyesek azt mondják kinézek akár 20nak is(de ők kevesebben vannak és ők is csak akkor mondják ha borostám van és le van nyírva a hajam). Az arcom tényleg nem valami férfias,lágyak a vonásaim,szóval egyáltalán nem az a tekintélyt parancsoló,vad,épp ellenkezőleg. Az orrom is kissé pisze,a szemeim is elég nagyok(nőiesek).

A másik oldal viszont:magas vagyok(186 cm)ez férfias tulajdonság,valamint gyorsan növő és erős szakállam van. A vállaim szélesek,a csípőm keskenyebb. Sportos testem van,pedig alig eszek és szinte sosem mozogtam semmit,mégis sokan rákérdeznek hogy "gyúrok-e".A mellkasom szőrös és a hangom is elég mély. Emellett eléggé "kanos" is vagyok és féltékeny,ha meglátok egy másik jóképű férfit(sokak szerint én is az vagyok azért írom így,bár az én arcom inkább az aranyos,helyes kategória).

Akkor ez most milyen szint?



2016. ápr. 5. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Pontosan csak vérvétellel lehet megmondani. De ha csak az arcod ilyen, az nem utal ilyen gondja, valószínű örökölted inkább női ágon. Az én barátomnak is nagyon szép szeme van (irigylem a pilláit) és gyerekarca van borosta nélkül, pedig már 25 :D Nagymamájától örökölte ezt. De később ez csak a javára válik majd.

Ha alacsony lenne a tesztoszteronod, akkor a "másik oldallal" lenne gondod! :)

A tesztoszteronod valószínűleg rendben van, mert akkor a szőröd nem lenne erős, nem lennél szálkás izmos, hanem csípőre, mellre híznál, zsír formában, a hangod magasabb lenne. Keress rá az alacsony/magas/normál tesztoszteronszint tüneteire a neten.

2016. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!