Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális, hogy ennyi ondóm...

Az normális, hogy ennyi ondóm termelődik?

Figyelt kérdés
Általában 1 vagy 2 naponta önkielégítek, de néha igy is előrordul, hogy nap közben felizgulok egy csaj láttán, és ugyan a rudi nem ágaskodik mert nem engedem neki, de így alvó állapotú rudinál is néha szivárog kis ondó. Pl ma a konditeremben amikor fürödtem, akkor vettem észre, hogy olyan a vége kicsit. Ha pedig 3-4 napig nem verem ki, akkor a plafont lövöldözöm szinte és cseppkőbarlanggá alakítom a szobámat. Miért van nekem ennyi anyag? Ez normális? Ha nem csinálnám egy hétig, szerintem állna a bré ha meglátnék egy kecskét is. Lehet ezt valahogy kontrollálni? Elvileg ha minden igaz ez túl sok tesztoszteron miatt van. Én nem szedek semmi tesztoszteronfokozót. (21F)

2017. aug. 2. 23:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Neked egy csaj kell ;)
2017. aug. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na nem mondd :D
2017. aug. 2. 23:42
 3/13 A kérdező kommentje:
Csaj jelenleg nem elérhető, próbalja újra később, vagy hagyjon üzenetet.
2017. aug. 3. 00:01
 4/13 Lazy Lover ***** válasza:
80%
Ez súlyos nõ hiány drága barátom :-D
2017. aug. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tudom én azt nagyon jól...

És olyan megoldás, amihez nem kell csaj is? :D

2017. aug. 3. 01:14
 6/13 anonim válasza:
71%
Szexshopban lehet kapni gumibárányt. Nem kecske,de hát na.
2017. aug. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Xddd
2017. aug. 3. 05:04
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem mész el egy prostihoz? Senki sem fog érte elítélni.

Nő létemre is azt javaslom keress fel egy ilyen foglalkozású hölgyet, bár nem hiszem, hogy egy menettől le fogsz nyugodni XD Szóval ez drága mulatság lesz c:

2017. aug. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mesélj, miért nem elérhető a csaj? :))
2017. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy normalis-e, feltetelezem ez meg nem az abnormalis kategoria.

De ha lenne baratnod se biztos, hogy sokat valtozna a helyzet. Nem biztos, hogy tudnatok mindennap talalkozni, tehat megint csak maradna az onkielegites. Vagy nem biztos, hogy akarna mindennap talalkozni a csajszi. Jo neha egy kis szunet a masik nelkul. Vagy ha talalkoznatok is mindennap, nem biztos, hogy orulne neki, hogy minden egyes nap vagy szet kell tennie a labat, vagy a szajaba venni, vagy kiverni. Ez egy lanynak nem epp napi igenye, meg ha meg is teszi, nem nagyon boldogitja. Nem ez az elsodleges naluk. mindennap a szexre hajtani, erre celozgatni kisse kiabrandito a lanynak, mert azt hiszi csak arra jo, csak azert van tartva, hogy legyen aki bekapja.

2017. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!