Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz egyenesítő műtéttel...

Pénisz egyenesítő műtéttel kapcsolatosan van tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Most lefele áll és lefele meg is van törve. Azt szeretném, hogy egyenes vagy enyhén felfele ívelt legyen. Ahogy nézegettem van ilyen beavatkozás, de kétséges a siker, és körülmetéléssel jár nagy valószínűséggel, rossz esetben visszagörbül, akár impotenciát is okozhat.


Bármilyen tapasztalatot, véleményt szívesen vennék.



2017. aug. 6. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Az a véleményem, hogy nagyon nehezen találsz rá orvost, aki ezért vállalna egy ilyen műtétet. A körülmetélés, vagy fitymaszűkület már sokkal egyszerűbb dolog. Azt az sztk portása is megcsinálja. És ha azért görbe a farkad, mert feszül rajt a bőr, akkor meg is érdemled. Meg az a szülőd is, aki erre korábban nem figyelt fel.
2017. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Kockázatos műtét, ennél nagyobb beavatkozás péniszen csak a protézis beépítő műtét van.


Felejtsd el, úgy jó ahogy van.

2020. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de talán még olvassa valaki. Nem különösebben kockázatos dolog, csak jó orvos végezze. Magyarországon ne csináltasd tb-s dokival, csak magánúton. A picit görbével nem érdemes foglalkozni, az abszolút nem gáz. Nekem ballra volt nagyon görbe, a műtét után egy picit görbe maradt, de ez nem vészes. Kb fél cm-rel kissebb lett. A nem extrém mértékben felfelé vagy lefelé görbülőt én mindenképpen meghagynám olyannak amilyen, mert viszonylag még esztétikus és kifejezetten jó tud lenni adott pózokban.
2021. máj. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a kommentet! Azt hogyan tudom megállapítani, hogy extrém mértékű vagy sem? Az enyémmel az ilyen lovagló és oldalról pózok nem mennek, hátulról, misszionáriusban igen.
2021. máj. 16. 14:25
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem kb a harmadik képtől érdemes elgondolkodni a műtéten, az enyém kb úgy nézett ki, most pedig olyan mint az első, csak nem felfele, hanem balra hajlik. De pl ha felfele hajlott volna, akkor nem biztos hogy megműttetem, mert misszionáriusba lehet nagyon jól esett volna a barátnőmnek!

2021. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!