Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért volt éjszakai magömlésem?

Miért volt éjszakai magömlésem?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, este szexeltünk a barátnőmmel, nagyom élveztem mindig nagyon élvezem és mindig kielégülök, de most új pózt próbáltunk és kicsit kényelmetlen volt, nem tudtam úgy csinálni, kellő sebességgel és mikor elmentem úgy éreztem hogy nem jött ki minden. Az önkielégítéssel már felhagytam. Lehet emiatt? Vagy keressek fel egy szexuálpszichológust?
2017. aug. 11. 05:58
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Ne túlozd el, csak nem jött ki minden és/vagy ilyen természetű álmot láttál csak nem emlékszel rá.
2017. aug. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát emlékszem rá csak nem a barátnőm volt benne és ezt nem szeretném elmondani neki. Amúgy nem tudom ki volt a lány, csak hogy nem a barátnőm.
2017. aug. 11. 06:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg ilyen még nem volt, hogy nem jött ki minden. Ez normális?
2017. aug. 11. 06:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem kaptál jó válasz,mert a válaszoló sincs otthon ebben .

Az agy látja el a test működését a központi idegrendszeren keresztül .

Mindennek megvan a központja az agyban a ,látásnak hallásnak,mozgásnak,stb. és a fajfenntartásnak is .

A természet nem azért találta ki a szexet,hogy az elévezések nagyon kellemesek legyenek .

A természetnek az utódnemzés az elsődleges célja.

Ha nem tette volna hozzá a kellemes érzést, szex az elfelejtettek listáján lenne,és szép kevesen élnénk a földön . A természet nem tudja,hogy az éppen aktuális szex milyen célból történik .Előfordulhat olyan is,utódnemzésnél aránylag gyorsan meg kell ísmételni a szexet,mert a spermium nem oda kerül,ahova kellett volna .

Esetleg korai elélvezésnél be sem jutott .

Ezért első esetben csak kb 40-50 % a jön ki.A hamarosan megismételtnél a bent maradt 30 % a .Majd még egyszer kb ennyi .A tökeink nem gépek,hogy azonnal maxra töltsék a tárat .

Ha ez nem így lenne,akkor a kérkedők nem tudnák mondani,"4 numerót" nyomtam le az éjjel .

De maradjunk a masztinál,az 5,után már csak a meleg levegő jön,illetve a prosztata terméke,mert az meg csak szexuális izgalomhatására termel .Neki nincs raktár bázisa,mint a heréknek,oda nyomja a megtermelt terméket .

Mivel nagyon kellemes volt az estéd,még alvás után is ezen dolgozott az agyad tudat alatt,így történt meg az elélvezés .

Tök normális folyamat játszódott le .

2017. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Issstenem, ennyi hülyeséget már megint, "nemcsúnya professzorkodó"! A kabaréban remek helye lenne! Biztos sokakat elszórakoztat... :D
2017. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha aktus közben bármilyen zavaró tényező lép fel, akkor az ejakulációt befolyásoló idegi folyamatok nem mennek végbe tökéletesen és egyes idegsejtekben nem következik be az elektromos kisülés, a sejtek ingerelt állapotban maradnak. A természet meg éjszaka, alvás közben hozza létre a nyugalmi állapotot.
2017. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán lehetett amiatt. Nekem is volt, hogy lefeküdtünk a barátnőmmel és mégis éjszaka arra ébredtem fel, hogy magömlésem van csak úgy. Máskor pedig hetek elteltével sem lett. Ezt az agy irányítja, valószínűleg felspannolt állapotban voltál és az agyad elvégezte helyetted amire még vágytál.
2017. aug. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!