Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ismeretlen eredetű csomó a...

Ismeretlen eredetű csomó a herezacskóban?

Figyelt kérdés

Jobb herém alatt kb 1-1,5 cm átmérőjű alaktalan csomót fedeztem fel kb 3 hete. Ráadásul egyik este még semmi nem volt ott, másnap estére pedig csak úgy megjelent. Teljesen fájdalmatlan volt eddig de már néha szúró nyomó fájdalmat érzek ami kellemetlen főleg munka közben. (pakolós munka emelni kell).


A heréhez nem kapcsolódik, szinte szabadon mozgatható de mindig ugyan ott van alatta/mögötte.

Nem puha de nem is teljesen kemény, mintha picit rugalmas lenne. 2 hét múlva megyek urulógushoz vele de az még messze van és aggaszt.


Valakinek van hasonló tapasztalata? Mi lehet ez, aggódjak?



2017. aug. 13. 00:59
 1/3 anonim válasza:
Ha elkezdene rosszabodni, ne várd ki azt a 2 hetet, rögtön menj el amint tudsz dokihoz. Jobbat sajna nem tudok tanácsolni. Esetleg valami keress webbetegen hátha van ott valami de kétlem.
2017. aug. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elolvastam már mindent a netem ami ehhez kapcsolódik de ugyanilyet sehol sem találok. Mindenhol csak a hererák tüneteit sorolják fel ami pedig a here felületén jelentkezik nem pedig a zacskóban tőle függetlenül. Illetve tudom is mert nekem már volt.

A vízsérv sem ilyen ahogy olvastam. Semmire sem hasonlít.

Nem fáj őrjítően csak néha elég kellemetlen érzés. Inkább lelkileg visel meg mint fizikálisan mivel idegesít, hogy mi lehet az.

Egyébként egy hét múlva megyek haza magyarországra de ha tudnék is hamarabb menni hisztiznének, hogy kérjek időpontot.

2017. aug. 13. 01:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj hanem menj azonnal orvoshoz,sztem ez nem játék
2017. aug. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!