Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinos kérdés: Mi lehet a...

T- kérdése:

Kinos kérdés: Mi lehet a herezacskóban, legalul, az egyik here alatt?

Figyelt kérdés
Kb 1 cm átmérőjű csomó, ami nem kapcsolódik a heréhez, nem kőkemény hanem inkább ilyen rugalmas csomó jellegű. Persze gondolom a fő válasz az hogy irány a doki, de ilyen témában azért nem olyan egyszerű ez. Amúgy szerintem már régen ott van, csak most tűnt fel vagy nőtt vagy nemtudom.

2012. júl. 1. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
talán mellékhere?
2012. júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok

visszavontam

2012. júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tyukszem vagy szemolcs
2012. júl. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nemhinném..

..az egészre úgy figyeltem fel, hogy a köldököm vonalában, a bal oldalamon van vmi keménység a bőr alatt, keresgéltem neten, esetleg nyirokcsomó? lehet.. de mitől duzzadt, de nem fáj, és ahogy elkezdtem magamon keresgélni, erre is felfigyeltem ott lennt. Remélem nincs közük egymáshoz mert akkor nagy sz*rban vagyok..

2012. júl. 2. 00:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kocogj el urológushoz. Én mint hererák túlélő, ezt javaslom.
2012. júl. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem ciszta lesz
2012. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oks, kiis néztem 1 magándokit, holnap van rendelés, akkor elmegyek.. elég nehéz férfiként leküzdeni ezt a másnak is mutogatom a farkam érzést.. de majdcsak sikerül.
2012. júl. 2. 13:08
 8/9 A kérdező kommentje:
a doki se tudta megmondani miez, csak azt h nem rák, nemkell aggódnom, ha nem fáj, elfér.. érdekes ez igy.. :D
2012. júl. 3. 19:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez a gondom..
2014. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!