Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Diprosalic kenöcsöt lehet...

Diprosalic kenöcsöt lehet használni viszkető makkra?

Figyelt kérdés
Maszti után mindig viszket a makkom és kicsit bevörösödik a fitymám is..fityma szükletre irta fel az orvos és olvastam,hogy jo a gyulladasra is.. Lehet használni arra?

2017. aug. 14. 00:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg azt nem tudom,hogy milyen gyakran kell használnom és mennyit
2017. aug. 14. 00:47
 2/5 A kérdező kommentje:
Még régebben irta fel az orvos a szükletemre,de nem nagyon használtam és még mindig fenn áll ez a betegségem is. Bekenem a kenőccsel a péniszem és kezdjem el huzogatni a bőrt?
2017. aug. 14. 00:48
 3/5 A kérdező kommentje:
18/F
2017. aug. 14. 00:55
 4/5 anonim ***** válasza:
18 évesen azért már lehetne annyi eszed, ha már orvoshoz mész, hogy betartod az utasításait, attól nem térsz el. Nem tudom, de nagyon érződik, hogy te nem tudod ugyan mi a helyes út, de azért a saját fejed után akarsz menni, ezzel pedig jót 100% hogy nem teszel magadnak! Ha nem bízol az orvosodban, keress inkább másikat, de én a helyedben visszamennék hozzá és megkérdezném, hogyan kell ezt a kenőcsöt rendesen, ha nem tudod, hogy kell! Nyilván nem véletlenül adta!
2017. aug. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom szűkület megoldásánál mennyit segit,de amit a kérdésedben írtál,arra jó.

Amennyiben kezelőorvosa másképpen nem rendeli, a kenőcsöt vékony rétegben a kezelendő bőrfelületre szükséges felvinni és finoman bedörzsölni. A készítményt rendszerint naponta kétszer kell használni (reggel és este) a kezelőorvos előírása szerint. Ne kösse, illetve ne fedje be a kezelt bőrfelületet, hacsak a kezelőorvos ezt nem rendeli el. A gyógyszer használata után mosson kezet.

A Diprosalic csökkenti a gyulladást, a bőrszárazságot, a viszketést és az elváltozást kísérő diszkomfortérzést.

2017. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!