Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen betesgségre lehet...

Milyen betesgségre lehet használni a DIPROSALIC oldatot? Mert van egy sanda gyanum, hogy az orvos butaságot írt fel nekem!

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne hogy írjatok !

Nem tudom , ha kiderül , hogy nem jót írt fel nekem akkor mit lehet csinálni az orvossal ?


2011. jan. 29. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
"A Diprosalic kenőcs alkalmas psoriasis, seborrhoeás (a bőr faggyúmirigyeinek fokozott működésén és a termelt bőrfaggyú összetételének megváltozásán alapuló kórfolyamat) bőrgyulladás, különböző ekzemák és bőrgyulladások kezelésére, továbbá használható minden olyan kóros állapotban is, amely un. kortizon-típusú készítményekre reagál. A Diprosalic csökkenti a gyulladást, a bőrszárazságot, a viszketést és az elváltozást kísérő diszkomfortérzést."
2011. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ühüm ! akkor fül viszketegségre is ? Mert nekem arra írta fel az orvos ! De a beteg tájékoztató csak fejbörre írja ! Most akkor mi van ?? Nem egyértelmű !!
2011. jan. 29. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!