Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Enyhe fitymaszűkületre megoldás?

Enyhe fitymaszűkületre megoldás?

Figyelt kérdés
Lankadt állapotban simán hátrahúzom a fitymám, de ha megkeményedik a farkam, akkor már nehezebben megy hátra, viszont a műtétet szeretném elkerülni... Szteroidos krém vagy papsajtmályva/kamilla gyógytea használna valamit is ? Valakinek tapasztalat és vélemény ? 24F
2017. aug. 15. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Ezek önmagában kevesek, ezzel így nem fog menni!
2017. aug. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
A szteroidos krém a te korodba már nem alkalmazható. De ha nehezebben de hátramegy mereven is akkor még van esély a műtét elkerülésére. Tornáztasd, valamilyen síkosítóval!
2017. aug. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Meleg víz alatt tornásztasd a fitymád.Huzogasd ameddig csak tudod.Én ezzel úsztam meg egy teljes körülmetélést
2017. aug. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te lehet, de másnak meg ezzel repedt be a fitymája. Hülye tanácsokat nem kéne másoknak úgy adni, hogy nem vagy tisztába a másik állapotával! Nem mindenkinél válik be ugyanaz a módszer, ami valakinél lehet véletlenül pont bevált!
2017. aug. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj,ezt egy urológus tanácsolta nekem is.Illetve ha jobban szétnéznél ezen az oldalon,kedves Utolsó,akkor láthatod hogy nem csak ,,véletlenül'' vált be a dolog.Egy urológus csak nem vág át..
2017. aug. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy most ha ezt leírtam,attól meg neki nem kötelező megcsinálni.A döntés az Övé..Mindenkinek vannak döntései.Neked is volt,hogy leírtad ezt a kérdést.Nekem is,hogy probálok segíteni.
2017. aug. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Egy urológus csak nem vág át.."

Csak nem??? :D

De naiv vagy! :D Majdnem minden alternatív megoldást kereső körülmetélt ezen az oldalon azon panaszkodik, hogy az orvos vagy átvágta, mert bemetszés vagy részlegest ígért neki, aztán az egész fitymát levágta, nem egyszer tette ezt rondán, vagy belekényszerítette a teljes metélésbe! Az urológusok 90%-a ilyen! :D

Ne légy ennyire naiv! :D


A te módszered meg ezen az oldalon se mindenkinél működik, nézz csak utána jobban! Elég sok a panaszos...

2017. aug. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!