Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez baj? (Kérdésed túl rövid,...

Ez baj? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,naponta többször maszturbálok(minimum 2,max 5),egy idő után jön egy nagyon jó érzés,és valamilyen cucc(gondolom elélveztem,de nem sperma jón szerintem,mert nem teljesen fehér,eléggé ragacsos,de inkabb átlátszó,de van benne fehér árnyalat is),de nem volt még éjszakai mavömlésem. Ha nem nyúlnék magamhoz 2 hétig,akkor lenne éjszakai magómlésem,vagy ha nem jönattól még lehet gyerekem?
2017. aug. 17. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem probléma, ha neked még sosem volt éjszakai magömlésed. Rendszeres maszturbáció mellett kisebb az esély az éjszakai magömlésre, ezt jól gondolod. Ha a kellemes érzés kíséretében jön, akkor az sperma (ha előtte, az előváladék). Most még azért átlátszóbb, mert fiatal vagy. Mire férfivá érsz, az állaga és a mennyisége is változik még és természetesen gyereked is lehet majd!
2017. aug. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Előváladék nincs,vagyis bát nem érzek hogy jönne,az nem baj?
2017. aug. 17. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nem fogod érezni, az csak folyik, szóval semmi baj nincs, ne izgulj! Kinek több-kinek kevesebb.
2017. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De most egyáltalán nem jön semmi,csak a sperma,az sem baj?
2017. aug. 17. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem baj! Egy egészséges serdülő fiú vagy, nincs veled semmi gond, hidd el!
2017. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!