Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a gyógymód (Kérdésed túl...

Mi a gyógymód (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )?

Figyelt kérdés
Kiskorú vagyok (16), fitymaszűkülettel és hát elég szűk. Nem hinném h lehetne ezen már úgy javítani, hogy próbálkozok vele nap mint nap, mert tényleg nagyon szűk. Sajnos, És minnél nagyobb vagyok, annál kényelmetlenebb a dolog. Nehezebb bezsélni róla (de ha kell akk megtesze, természetesen), de nagyon nehéz együttélni vele. Eleve már az a dolog zavar, hogy, ha elmegyünk ilyen fa szdokihoz, akk ott nézegeti meg minden, de ha belegondolok a nemi életbe más lányokkal akk is elég kínos lenne nekem. Mit tehetnék ellene h elmúljon?
2015. dec. 23. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orvos az egyetlen megoldás ennyi, én is voltam ilyen helyzetbe 16f
2015. dec. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvos.
2015. dec. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit leírtál azt már nem lehet házi módszerekkel elmulasztani. Legjobb megoldás ha mihamarabb felkeresel egy urológust és megbízol benne. Biztos tud segíteni. És lehet hogy megfogja, meg húzogatja is, de hamar meg tud szabadítani a problémától. És hamarosan nyugodtan csajozhatsz is vele.
2015. dec. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2015. dec. 23. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Hali!


Te már nem kiskorú,hanem fiatalkorú vagy(14 éves kortól már fiatalkorúnak számítasz).

14 éves kortól urológushoz egyedül elmehetsz vizsgálatra,senkinek nem kell tudnia.Tb kártyát és személyit kell magaddal vinni és a rendelésre elmenni de néha jobb telefonon időpontot kérni előre,gyorsabban bekerülsz.


Urológián az orvos 90%-ban férfi és van egy elfüggönyzött vizsgáló.


Ha petyhüdt illetve ha merev a péniszed a fitymád mennyire tudod hátrahúzni?


Azt jobb ha tudod ha legalább félig a fitymát hátra tudod húzni akkor megéri a fitymát,de nagyon óvatosan,lassan hátrahúzogatni akár meleg vízben,akár sikosító segítsêgével.


Az urológus meg vizsgál és megállapítja a fitymaszűkületed mértékét,azt tud ha műtétre lenne szükséged akkor oda szülői engedély kell(vizsgálathoz nem kell engedêly).A műtét időpontját jobb szünidőre tervezni,megbeszêlni mert 4-6 hét a gyógyulási idő és az első 2 hét tud kellemetlen lenni.


Tehát az orvossal meg lehet egyezni,beszêlni hogy kb mikor legyen a műtét akár.


Célszerű gézt venni,hisz ahol műtik ott a seb nedvedzhet és gêzzel tudod bekötni,mivel nedvedzhet így a gézhez ragadhat a seb így jó ha van kamilla amível le tudod áztatni,illetve betadin oldattal reggel,este bekenni ami fertőtleníti éy a seb gyógyulást elősegíti.


Azt tud sok urológus egyből a körülmetéléssel(súlyos esetben van erre szükseg) áll elő,ekkor jobb ha szólsz hogy ha lehet ezt szeretnéd elkerülni és akkor elmondja a többi műtéti lehetőséget is.

2015. dec. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!