Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 21 éves fiú vagyok és hajhullá...

21 éves fiú vagyok és hajhullásban "szenvedek". (Valószinűleg apám és nagyapámtól örökölhettem). Hallottam az Alpecin férfi samponokról. Megállíthatom vele a hajhullást, vagy legalább lelassíthatom?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve. :(

2017. aug. 17. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér!
2017. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

mindenképp csináltass egy vizsgálatot, hogy mi az oka!

B vitamin hiánya is okozhajta, egyél sok halat, májat, fehérjedús ételeket, pl. csirkehús.

Másrészt a stressz, idegeskedés is okozhatja. minden este vezesd le a feszültséget, pl. olvasás, szex, önkielégítés, szolárium, nyugtató gyógyteák, stb. , kit mi nyugtat le.

Gyógyszertárakban lehet venni hajhullás elleni vitaminkészítményeket is. de DM-ben van ez a Dr Hair sajátmárkás hajvédelem vitamin, az nagyon jó, még a hajnövekedést is újraéleszti sztem.

állítólag még a diófalevélből, csalánból készült pakolás, sampon is segít. én szoktam nyers tojással is hajat mosni, hogy erősítsem a szálakat. Samponok közül a Schauma Herbal 7 gyógynövényes vált be a legjobban, mert jól feldúsítja a hajam. Alpecint egyszer vettem, hát nekem pl nem használt, ugyanúgy hullt és ráadásul másnapra már tiszta zsír is volt a hajam. nekem nem vált be.

Varga cseppeket használtam még, honlapról rendeltem egy készletet, de drogériákban egyesével is megvehető sokkal drágábban. A samponok nekem nem igazán használtak, zsírossá tette a hajam. A hajhullás elleni és hajerősítő cseppek jók lettek volna, de erős szagúk van és egy idő után összeragadt a hajam tőle.

hát próbálkozz, mindenkinél más jön be.

2017. aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szamo77db ***** válasza:
100%
Nekem volt egy osztálytársam, mire leérettségiztünk, a feje búbján már kezdett ritkulni a haja. Nem tudom, mit lehet ilyenkor csinálni.
2017. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szamo77db ***** válasza:
100%
Annyit még, hogy a bőrgyógyászok "férfias típusú hajhullásnak" nevezik ezt.
2017. aug. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nem gondolkodtál esetleg valami hajpkoláson. Házilag is el lehet készíteni. Szerintem próbáld ki az olíva olajos hajpakolások egyikét, mert azokat én is használom, bár nekem nagyon minimális szinten hullik a hajam, ez eléggé helyrehozta. 13L
2017. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsaitokat !
2017. aug. 25. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!