Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urológiai vizsgálatok során...

Urológiai vizsgálatok során az orvoson kívül mindig jelen van az asszisztens/asszisztensnő?

Figyelt kérdés

2017. aug. 18. 08:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%

Én magànrendelésen voltak a kórházba kb 7000 ft ki lehet bírni ennyi pénzt.Ott úgy volt hogy el van a vizsgáló függönyözve,tehàt vizsgálat alatt csak az orvos lát,az asszisztens meg gépeli amit a doki mond.Nem tudom hogy ha sima rendelésre mentem volna el akkor is vette volna a fáradságot hogy a függönyt elhúzza...

Remélem igen.



Ìrj ki szerintem egy új kérdést ahol kérdez rá hogy aki ebben a xy vàrosban volt urológusnál ott hogyan zajlik a vizsgálat,meg hogy kit ajánlanak akár...



De megértelek.Az asszisztensnek az adatrögzítés a feladata,nem a vizsgálatban való részvétel vagy annak nézrée ,így szerintem alap lenne hogy paravánnal vagy függönnyel a vizsgálóágy fedve legyen a betegre tekintettel

2017. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálam jelen volt, aki egy középkorú nő és nem zavartatta magát simán mászkált mellettem is mikor feküdtem. Függöny alapból nem volt, plusszba még egy mentős is bejött vizsgálat közben, de láttam, hogy másokhoz is bementek nővérek, orvosok. Nyilván nem mindenhol van így, és sokan is voltak, mert vagy két órát kellett várni, hogy bejussak pedig időpontra mentem.
2017. szept. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!