Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A múltkor sebészeten feküdtem....

A múltkor sebészeten feküdtem. Szobatársam egy huszonéves srác volt. A srácnak rektális vizsgálatot végeztek a szobában. Vizsgálat közben a fiú arca átszellemült, mint aki szexszel olyan volt. Normális, hogy más előtt végeznek ilyen vizsgálatot?

Figyelt kérdés

2017. aug. 21. 12:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. De lehet nem volt szállítható állapotban.
2017. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de Magyarországban élünk. Az egészségügyben nem az emberi méltóság figyelembe vétele áll az első helyen.
2017. aug. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
1-es! Ez hülyeség, mert a sebészeteken gurulós ágyak vannak, amivel a beteget bárhová át tudják tolni, műtétre, mondjuk akár vizsgálóba. Az a durva, hogy az embereket sok helyen úgy kezelik, mint a vágóhídon. Tapasztalat, én idegsebészeten feküdtem, teljesen kiszolgáltatva. Szóval nem! Nem normális!
2017. aug. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a beteg nem mer szólni, pedig van joga. És jogi képviselő is van. Például, ha velem csinálnának ilyet egy osztályon akkor szólnék, hogy azért a vizsgálóba toljanak már át legyen szívesek.
2017. aug. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, mint ahogy az sem, hogy nem fordulsz el diszkréten, hanem fürkészed a nyomorult kiszolgáltatott beteg arckifejezését. Vagy kitalálsz ilyeneket.
2017. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

2-es! Teljesen egyetértek.


Amúgy 3-as vagyok.


Megalázó, na! Ráadásul a nővérek annyira fásultak, hogy ha nincs a sógornőm, aki másik osztályon főnővér-helyettes, akkor éhen halok. Közel két napja nem ettem semmit, vacsoránál odacseszi nekem az osztályos nővér a három szelet parízert, meg a nyolvanszor átfolpackolt kenyeret, nesze bakker, bontsd ki úgy, hogy hogy egyik kezemben infúzió, a másik oldalról meg lerögzítve az ágyhoz a gerincemből kifolyó váladék ezzel a kötőző izével (nem tudom, hogy hívják pontosan). Aki volt már kórházban, még a fentjáró betegek sem tudják kibontani a kaját, nem így... Sógornőm ha nincs, akkor "így jártam", mert még a nővérhívó sem működik. Mondjuk azt sem értem volna el. :)

Durva állapotok uralkodnak, pedig ez nem kisvárosi kórház...


Szegény srác. :(

2017. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenhol van gurulós ágy. Műtéteknél, meg kisebb hordágyra raknak át általában.
2017. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk jó volt a kaja. Főleg az ebédet. Finom is volt. Emlékezettet régi általános iskolás kajákra amiket szerettem.


Viszont étvágytalanság határtalan. Amikor 70 éves emberek közé beraknak fiatalabb korban és a véres katéteres vizelet ott van a szemed előtt és nem tudsz máshova nézni, mert úgy vannak elrendezve az ágyak. Ha másik irányba fordulsz akkor sem tudsz mert ott is van. 6 ágy egy kórterembe és ilyen iszonyatos körülmények között. Persze ablakot nem lehet nyitni. A halál szagát meg érezted a levegőbe (Biztos tapasztaltad). Kimenni meg én sem tudtam. Szóval néha katasztrófa tud lenni. Az a legjobb, ha fertőző osztályra kerül az ember :D Ott sokszor egyedül van.


Sose szerettem kórházba azt, ha más emberekkel kellet egy légtérbe lenni, de sajnos erre nincs megoldás, kivétel, ha sok pénzed van és mész magánklinikára.

2017. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

8-as, nem ebédről beszéltem. Hanem az úgy lefóliázott 3 szelet parízerről, amit ember nem nyit ki úgy, hogy nem tud kést elérni, hogy kibontsa.

Aki volt már kórházban, az tudja, miről beszélek.


Hogy ne offoljak: gondolom a kérdező nem direkt bámulta, egyszerűen a helyzetek megalázóak a kórházakban.


2-es! Neked ment a zöld!

2017. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,már eszembe jutott, az a vákuumfóliás parizerre gondolok.
2017. aug. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!