Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fitymaszükületnek számít?...

Ez fitymaszükületnek számít? (lent)

Figyelt kérdés
Amikor nincs erekcióm, addig húzom ameddig szereteném, amikor van, akkor is le tudom húzni kb 3-4 mm - ert. Ha ez fitymaszűkűlet, mit kell vele csinálni, műtétet nagyon nem szeretnék.

2017. aug. 28. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A makkod alá tudod lehúzni, vagy nem? Ha nem, akkor ez bizony fitymaszükület. Nekem is így volt, meleg vízben "tornáztattam" aztán egyszer hátrament makk alá. Ha az sem müködik, akkor urológus. Muszáj lesz elmenned, ha nem akarsz fájdalmat szex során.
2017. aug. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a szex is kimarad az életedből :) Ne legyél már nyúl, műttesd meg.
2017. aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha a 3-4 mm az azt jelenti, hogy a makkon túl annyira tudod húzni, akkor kutya bajod.
2017. aug. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Műttesd már meg. Ne légy punci. Nekem is megcsinálták 16 évesen. Fájt 2 napig, érzékeny volt 2 hétig. Most meg szép, jól működik, tiszta, nem büdös.


20F

2017. szept. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a jó,ha merev a péniszed akkor is a makk mögé tudod a fitymád húzni.


Meleg vízben probáld meg,minden nap amimor fürdeni mész nagyon óvatosan(nem erőltetni,ne hogy megsérülj) a fitymàd hátrahúzkodni,tornáztatni.Ha szerencsés vagy akkor kis idővel mindig hátrébb tudod majd a fitymad húzni.



Illetve a legjobb az lenne ha apuáddal beszélnél,hogy vigyen el urológushoz,beutaló nem kell.Nem minden esetben kell műteni a fitymaszűkületet.Lehet az urológus ír fel szteroidos krémmet

2017. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!