Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az már fitymaszükületnek...

Az már fitymaszükületnek számit hogyha feláll és elsőre nem tudom teljesen lehúzni?

Figyelt kérdés
Amikor nem merev akkor elég jol megy de ha feláll akkor nem mindig tudom lehúzni csak sokadikra.

2017. júl. 6. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon sok kérdés érkezik ebbe a kategóriába "ez vajon már fitymaszűkület" címmel, és a válasz mindig az, hogy IGEN. Ha felmerül benned, hogy fitymaszűkületed van, akkor az van. Egészséges fitymával nincsenek akadási problémák semmilyen állapotban.
2017. júl. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Egy egészséges fitymánál eszedbe se jut hogy van ilyen a világon, úgy hogy ez már az. Meg aztán nem az a lényeg hogy minek hivják, és minek számit, hanem az hogy neked okoz-e problémát.
2017. júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom de végülis nekem nem okoz problémát és csak azért kérdeztem hogy ezzel kell-e foglalkozni vagy elmulik majd magától az évek múlásával. Mert elég sok ismerősömnek ilyen feszülős de nincs gondja vele.
2017. júl. 6. 11:35
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is hasonló volt 14-15 évesen. Én semmit nem csináltam vele, sajnos még akkor se amikor rosszabbodott valamivel. Olykor maszturbáció utan meg is repedezett a bőröm. Mondjuk pár hónap múlva elmúlt. De gondolom lehetett volna rá kérni valami kenőcsöt. Az elején nekem se volt probléma, később szenvedtem tőle kicsit, aztán elmúlt. Visszagondolva sztem ha lehet kérj rá valamit, én azt tenném már.
2017. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!