Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek lehet here rákom?

Szerintetek lehet here rákom?

Figyelt kérdés

Nagyon sok problémám volt, (ezt egy átlag ember nem értheti)

Kb 2 évvel ezelőtt éreztem hogy van valami

a bal herémben ami "nem oda való"

Nagyon féltem és megpróbáltam róla tudomást nem venni,de végül kifakadt belőlem és egy nagyon jó barátomnak elmondtam. Ő addig győzködött még el nem mentem orvoshoz, nagyon féltem,de végül azt mondták hogy nem rák,az orvos egy

„Bőrkeményedéshez”hasonlította ez kb télen(1,5éve)volt, azt mondta mennyek

Mennyek vissza tavasszal,és annyira nem súlyos hogy ráér nyáron, kiműteni.

De én úgy döntöttem hogy nem megyek vissza az orvoshoz, és azt hazudom a barátomnak

Hogy azt mondták nincsen semmi baj.

Most szerintetek mi legyen?

Ha elmegyek az orvoshoz szerintetek mint mond?, nagyon félek ami akkor még alig látszódott most a másik 3 szorosa.

Tudom hogy hülye voltam és olyan(rosszabb) mint egy hülye kis csitri

aki vágdossa az ereit.

De kérlek ne kötekedve válaszoljatok pls!

18F



2017. aug. 28. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én a kukacommal nem szórakoznék, pedig használtam már bőven eleget egy életre :) Menj el és túl leszel rajta, minek húzod az elkerülhetetlent? Már rég túl lennél rajta.
2017. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Menj el minnél elöbb orvoshoz,én is vártam vele addig amikor már eggyik nap nemtudtam felkelni hogy menjek iskolába,annyira fájt hogy már sírtam!Nálam kiderült hogy herevisszér tágulatom van,ma 1 hete műtöttek.Igazából nem olyan vészes az egészben az a legrosszabb hogy műtét elött 3 napig nem ehetsz és 2 napig nem ihatsz.
2017. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És utána nem leszel impotens?
2017. aug. 28. 18:24
 4/14 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy levágják a herémet.
2017. aug. 28. 18:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Hülye, miért vágnák le????? Azt előtte úgyis elmondaná a doki, tehát még elszaladhatsz :)
2017. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Persze, hogy elszaladhatok de már a gondolatától is félek hogy azt mondja,

Te mégis mit tennél ha közölnék veled hogy le kell vágni?

2017. aug. 28. 18:34
 7/14 anonim ***** válasza:

A rákot már 1 vérvételből is kimutatják .

Nem lehet olyanhoz hasonlitani,mint egy hereviszérsérv .

Már nagyon sok helyen nem úgy zajlik,ahogy előzőekben leírták .

2017. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi, a bíztatást akkor lehet hogy a héten elnézek az orvoshoz,csak idáig nagyon féltem elmondani valakinek.

Féltem a választól, ezért megpóbáltam nem

Tudomásul venni.

2017. aug. 28. 18:47
 9/14 anonim ***** válasza:

"Te mégis mit tennél ha közölnék veled hogy le kell vágni?"

Inkább kivárod, hogy áttétes legyen és megdöglesz?

2017. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Béla211 ***** válasza:
Ha rákos is az egyik heréd. akkor is csak az egyiket műtik ki amelyiken a daganat van. Nem fogják mint a két herédet levágni.És így impotensen lesszel ugyan úgy fog működni minden csak nem lesz meg az egyik heréd. És az orvos csak a csomót vette volna ki ,mert ezek szerint nem a herőből indult ki a csomód. Ha rákra gyanakszik még azon a héten kivették volna a herédet. És elküldik szövettanra. Ha félsz ,hogy mit fog szólni a doki meg ,hogy lecsesz akkor menjél el másikhoz de az nem normális ,hogy növekszik. Minél előbb megműtik bár mi is legyen az annál kevesebb problémád lesz vele. Én ahogy észrevettem ,hogy csomó van a herémben egy héten belül orvosnál voltam. Ugyan kiderült ,hogy rák de mivel időben észre vettem és elmentem orvoshoz ezért nem kellett kapnom kemoterápiát.
2017. aug. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!