Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Katonai egészségügyi alkalmass...

Katonai egészségügyi alkalmassági vizsgán, milyen vizsgálatokra kell számítani pontosan?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy lesz prosztatavizsgálat, meg hát megnézik a makkot is. Ezt, hogy kell elképzelni, ha lesz ilyen (csak megfogják vagy rendesen átvizsgálják)?


Illetve hát milyen egyéb vizsgálatokra lehet számítani?


2017. szept. 6. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Fent van a Magyar Honvédség honlapján.
2017. szept. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez több tényezőtől fúgg.Katonának tanuló középiskolába induló diákról van szó(ott here,fityma vizsgálat van kézzel esetleg herét ultrahanggal megnézik,amikor a fitymát hátrahúzzák a húgycső nyílását megtekinti,makkot is),vagy katonai fősuliba megy ott a leírtak prosztata vizsgálattal kibővülnek,ahogy hivatásos katonáknál is.



Bemész az urológushoz,köszönsz,elmondod mért jöttél,ha kaptàl papírt bemutatod (gondolom valami.papírt kaptál amin fel van tűntetve milyen vizsgálatokra kell menned).

Ha nincs kikötve kihez kell urológiára menned keress jó dokit,akar menj el magàn rendelésre.

Ha tudsz keress rá kit ajánlanak a te vàrosodba mint urológus,kérdezz akár rá hogyan vizsgál.Sok magán orvosnál elfüggönyzött vizsgáló van így csak orvos fog vizsgàlatkor látni


Ha elmondtad mért jöttél az orvosnak akkor kis beszélgetés után szól menj át a vizsgálóágyhoz,ott gatyát,boxert lehúzod,vizsgàlóágyra felfekszel kézzel heréket megnyomkodja,pénisz egészèt is áttapintja,fitymát hátrahúzza,makkot,húgycső nyílását szemrevételezi.Esetleg here uh-t csinálhat.Zselét ken a heréidre és egy szkennelt húzkod végig rajta,közben a monitort nézi.Van aki hasi uh-t is végez,ez ritka.

A lényeg ha ezeket elvégezte megkér,hogy állj fel,állj szemben kisterpeszbe az ággyal.Az ujjára vazelint ken és egy ujjal a fenekedbe benyúl és a prosztatát megvizsgálja.Van orvos aki még a vizsgálatok előtt kis üvegcsével kiküld a wc-re hogy kis pisit adjál le neki.

2017. szept. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Aha értem.

Ha ne adj Isten találnak valamit pl.: fitymaszűkület vagy valami más problémát akkor az egyből alkalmatlan vagy ad rá valami gyógyszert és alkalmasnak minősülök?

2017. szept. 8. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom kizáró ok lenne e a fitymaszűkület a felvételhez.

Fitymaszűkület mértékétöl függ hogy azt lehet e krémmel még kezni vagy műtétre van szükség.



Hàny éves vagy?

Fitymaszűkületed van?

Mennyire tudod a fitymád hátrahúzni ha ernyedt vagy ha merev a péniszed?

2017. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok

Nem tudom igazából, hogy mi a helyzet, hiszen sajnos az utóbbi időkben elhanyagoltam ezt a témát így nem túl jó a helyzet. Viszont most mióta elkezdtem újra azóta tényleg minden este egyre feljebb megy, úgyhogy reménykedek benne, mire sor kerül erre minden rendben lesz.

2017. szept. 10. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor meleg vízben minden nap óvatosan tornáztasd.
2017. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem az a gond, hogy nem megy feljebb, mert fáj vagy valami, hanem nem merem. Félek, hogy nem fog visszamenni a helyére vagy valami. Egyre jobban haladok, szóval rendben leszek remélhetőleg :)
2017. szept. 13. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!